Reklama
Wejście w świat IT. Kurs video. Rekrutacja i nie tylko
  • Cała Polska
99 za osobę

Obierz kurs na pracę w branży IT

Wiążesz swoją przyszłość z karierą programisty, testera oprogramowania albo designera?! Wiele osób, zarówno tych dopiero rozglądających się po rynku pracy, jak i tych od dawna na nim obecnych, rozważa wybór zawodu związanego z branżą IT. Niektórzy ze względu na prawdziwą pasję do nowych technologii, inni raczej z powodu zarobków. Nie ukrywajmy – często znacznie wyższych niż w innych sektorach rynku. Należysz do tego grona, studiujesz informatykę albo myślisz o przebranżowieniu się w tym kierunku? Jeśli szykujesz się do swoich pierwszych rozmów kwalifikacyjnych w firmach IT, to szkolenie będzie dla Ciebie idealne!

Nawet jeśli masz na koncie niemałe doświadczenie zawodowe i sporo pomyślnych rekrutacji za sobą, na spotkaniu dotyczącym stanowiska IT możesz się rozczarować. Rekrutacje w tej branży wyglądają często inaczej niż w innych sektorach. Zresztą od samego początku proces selekcji kandydatów wygląda specyficznie. Kto aplikuje na stanowisko junior developera, testera oprogramowania czy designera, powinien w odpowiedni sposób przygotować CV itd. Trzeba się również wcześniej dobrze zastanowić nad wyborem ścieżki rozwoju. W tym wszystkim przydatne będą wiedza i wskazówki zawarte w tym kursie.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

Dzięki pracy z proponowanym przez nas kursem:

  • Dowiesz się, kto jest odpowiedzialny za proces rekrutacji w branży IT
  • Poznasz przebieg procesów rekrutacyjnych i zorientujesz się, ile taki proces może trwać
  • Nauczysz się przygotowywać się do rozmów
  • Uzyskasz wiedzę o tym, gdzie szukać ofert pracy
  • Dowiesz się, co powinno zawierać CV
  • Odpowiesz sobie na pytanie, czy do tego, by zacząć karierę w branży, potrzebne są odpowiednie studia
  • Zorientujesz się, co robić, by skutecznie poszerzać swoją wiedzę

Wejście w świat IT. Kurs video. Rekrutacja i nie tylko pozwoli Ci uzyskać ogląd na temat tego, jak wygląda proces rekrutacyjny, przygotuje Cię do rekrutacji i pozwoli do minimum zredukować związany z nią stres.

Po wiedzę – do rekrutera

Proponowany kurs online przygotuje Cię do procesu rekrutacji od strony technicznej. To znaczy, że profesjonalne informacje i umiejętności, jakich wymaga się od osoby początkującej w branży, czyli od juniora, trzeba będzie zdobyć gdzie indziej. Może nabędziesz ich dzięki któremuś spośród wielu proponowanych przez nas kursów? Ten konkretny oferuje Ci coś innego – daje niepowtarzalną okazję do tego, by zajrzeć za kulisy rozmowy kwalifikacyjnej, czyli poznać ją od strony rekrutera. Dowiesz się, czego będzie od Ciebie oczekiwać osoba po drugiej stronie biurka, w jaki sposób stworzyć CV, by było czytelne i uniwersalne, i jakie własne projekty warto do niego załączyć. A także – jak błysnąć podczas interview, dać się pozytywnie zapamiętać, zyskać przewagę w procesie rekrutacyjnym i zdobyć swoje pierwsze, wymarzone stanowisko w branży IT.

Przegląd