Reklama
5 1
  • Warszawa
39 za osobę

Plan szkolenia:

1. Czym są zasady – kontrakt pracy, nauki, współpracy, budowania relacji
2. Dlaczego zasady – kontrakt pracy, nauki – współpracy są ważne
3. Dlaczego zasady nie działają?
4. Kiedy zasady działają?
5. Jak tworzyć zasady pracy, nauki – współpracy w przedszkolu, w szkole i w domu – omówienie na osobnych trzech przypadkach – same praktyczne narzędzia?

Zdobywasz wiedzę nie wychodząc z domu, nie ponosząc dodatkowych kosztów i w dowolnym dla Ciebie czasie!

Przeczytaj opinie uczestników tego webinaru:

“Witam. Dziękuje bardzo za taki temat jak rozmowa ,w obecnych czasach tak mało rozmawiamy szkoda.Pozdrawiam Monika”

“Odnoście webinaru, odnalazłam w nim wiele cennych wskazówek dot. zawarcia kontraktu współpracy i usystematyzowanej wiedzy z tym związanej. Skłamałabym, gdybym napisała, że wszystko było dla mnie czymś nowym, ale śmiało mogę powiedzieć, że był to refresh z kilkoma fajnymi, ważnymi Waszymi spostrzeżeniami, które na pewno zaproponuję moim nauczycielom, a co więcej – które chciałabym też wprowadzić w mojej rodzinie. Mówiąc o konkretach podam:

1/ Podobała mi się zaproponowana metoda przywrócenia uwagi dzieci za pomocą otwierania parasola i chętnie poznałabym więcej przykładów konkretnych działań dot. ułatwienia komunikacji podczas pracy w przedszkolu.

2/ Cenną wskazówką, było też to, że warto powtarzać dzieciakom (i sobie samym), że robimy coś lub nie robimy czegoś, bo wynika to ze wspólnie ustalonego kontraktu.

3/ Ważne jest to, aby uzmysłowić sobie, że ustalając zasady, mówimy o naszych potrzebach, a nie zachciankach i że muszą być one wspólnie zdefiniowane, bo dla każdego z nas samo pojęcie np. bezpieczeństwa czy szacunku może oznaczać co innego. Pozdrawiam serdecznie z równie mroźnego Gdańska!  Tymczasem 🙂

Ania”

“Witam. Webinar był dobrze przygotowany i przeprowadzony. Super pod względem merytorycznym, zawierał cenne wskazówki, które można zastosować od razu.  Jego tematyka jest zawsze aktualna nie tylko dla rodzica ale i dla nauczycieli. Przyda się na pewno w mojej codziennej pracy, w której trzeba dzieci zapraszać do wspólnego dialogu. Dziękuję i czekam na kolejne 🙂 Nauczycielka Monika”

Przegląd