Reklama
vvujso
 • Sopot
119 za osobę

Obierz kurs na… lekki i szybki Vue.js!

Kiedy mówimy o technologiach tworzących stack technologiczny dla JavaScriptu , zapewne wymienimy Vue.js, React lub Angular. To one znalazły się na podium frameworków przeznaczonych do tworzenia stron i aplikacji internetowych. Wszystkie trzy cieszą się popularnością i mają rzeszę zwolenników wśród frontendowych programistów. Wybór odpowiedniego do pracy frameworka nie może być jednak przypadkowy i pokierowany sympatią. Wymaga wręcz sporej wiedzy. Technologia powinna być dostosowana do rodzaju przedsięwzięcia, celu i wymagań technicznych projektu i w końcu funkcjonalności, jakie sam framework ma nam do zaoferowania. Nie jest to proste zadanie, zwłaszcza dla początkujących programistów.

Być może zastanawiasz się, co oferuje Vue.js i dlaczego warto się nim zainteresować. Przede wszystkim Vue.js charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu nie obciąża przeglądarki i pozwala na bardzo szybkie załadowanie zawartości strony. Będzie dobrym wyborem, jeśli Twoja aplikacja ma być interaktywna i zarazem wydajna. Z Vue.js elementy HTML aktualizują się dynamicznie, poprzez dwukierunkowe wiązanie danych z obiektami Vue. Dzięki temu mechanizmowi – programowaniu reaktywnemu – aplikacja reaguje na zadane żądanie w czasie rzeczywistym, bez konieczności odświeżania widoku. W odróżnieniu od Reacta i Angulara Vue.js oferuje możliwość przyrostowej integracji, czyli adaptacji frameworka w zależności od zaistniałych potrzeb. W ten sposób można modyfikować routing, toolchain, CLI czy zarządzanie stanem aplikacji. Nauka Vue.js również należy do całkiem przyjemnych, gdyż ma on prostą, zrozumiałą składnię i niski próg wejścia – wystarczy elementarna wiedza z zakresu HTML, CSS i JavaScriptu. A jeśli jeszcze nie masz żadnego zaplecza technicznego, to dzięki naszemu kompleksowemu szkoleniu poznasz podstawy i – co najważniejsze – napiszesz pierwszą aplikację w Vue.js!

W trakcie naszego profesjonalnego szkolenia:

 • Zbudujesz responsywną stronę internetową w Vue.js
 • Zaznajomisz się z obsługą środowiska Visual Studio Code
 • Nauczysz się posługiwać narzędziami deweloperskimi w przeglądarce
 • Poznasz składnię i podstawowe możliwości języka JavaScript
 • Utworzysz proste struktury w języku HTML
 • Przećwiczysz praktyczne elementy Vue i stworzysz własne komponenty
 • Poznasz reguły, dzięki którym wdrożysz responsywność do swojej aplikacji
 • Utworzysz routing między podstronami projektu
 • Nauczysz się zarządzać routingiem
 • Dowiesz się, jak przy użyciu CSS nadawać style elementom HTML

Vue.js. Kurs video. Podstawy pracy z frameworkiem ukończysz na poziomie podstawowym. Kurs przeprowadzi Cię przez fundamentalne zagadnienia z zakresu HTML, CSS i JavaScriptu, niezbędne do rozpoczęcia pracy z Vue.js. Po tak solidnym wprowadzeniu poznasz Vue.js w praktyce i zbudujesz dwie aplikacje oparte na tym frameworku: to-do list i proste portfolio, w którym zaimplementujesz router. Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie samodzielnie zbudować i wdrożyć responsywną, dostosowaną do rozdzielczości urządzenia stronę internetową przygotowaną w Vue.js.

By wdrożyć się w świat IT i znaleźć ciekawą, dobrze płatną pracę, trzeba zacząć działać. Swoją przygodę zacznij dziś – od Vue.js!

Przegląd