Reklama
Unity. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie gier komputerowych 3D
 • Piotrków Trybunalski
Popularne
49 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… zaawansowany Unity!

Oto zaawansowany kurs jeszcze bardziej zaawansowanego środowiska do tworzenia gier 3D — Unity. Gry komputerowe to prawdziwy fenomen. Dziś trudno znaleźć dom, w którym w nic się nie gra. Jeśli chcesz zostać pełnoprawnym twórcą strzelanek, gier taktycznych lub symulatorów, sięgnij po Unity. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie gier komputerowych 3D. Z tym szkoleniem samodzielnie, od A do Z, zaprojektujesz grę według własnego scenariusza.

Cały świat gra w Twoją grę!

Co więcej, pracując w Unity, większość czasu spędzisz nie w edytorze kodu, ale w swojej grze. Kurs przedstawia kulisy produkcji gier, nie zaciemniając treści skomplikowanymi terminami informatycznymi. Dzięki metodzie od ogółu do szczegółu tworzenie gier jest taką samą przyjemnością jak granie w nie!

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Poznasz program Unity na poziomie ponadpodstawowym.
 • Nauczysz się importowania modelu postaci do gry.
 • Skonfigurujesz postać w Unity oraz dodasz niezbędne animacje.
 • Zaprogramujesz sterowanie postacią za pomocą klawiszy.
 • Rozszerzysz swoją znajomość języka C#.
 • Wypróbujesz kilka sposobów obsługi kamery (dla różnych rodzajów gier).
 • Opracujesz przygody bohatera gry na podstawie scenariusza.
 • Uruchomisz dźwięki w aplikacji.
 • Dodasz efekty audiowizualne do gry.
 • Spróbujesz użycia podstaw symulacji fizycznych w Unity oraz połączeń fizycznych pomiędzy obiektami.
 • Przygotujesz prototyp prostej gry fizycznej.
 • Skonfigurujesz środowisko do kompilacji dla urządzeń mobilnych (Android).
 • Dowiesz się więcej na temat optymalizacji gier.

A po zakończeniu kursu…

Samodzielne stworzysz grę 3D dla platformy PC/Mac, a także dla systemu Android.

Profesjonalne szkolenie Unity. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie gier komputerowych 3D przygotuje Cię do pisania własnych, prostych gier. To także świetny start dla kogoś, kto chce podjąć pracę jako programista gier 3D oraz prezentacji i animacji interaktywnych, zarówno na urządzenia mobilne, jak i stacjonarne. Wraz z naszym ekspertem przygotujesz postać do użycia w grze oraz tchniesz w nią życie i wprawisz ją w ruch. Wybierzesz i zaimplementujesz kamerę tak, by ukazywała obraz z punktu widzenia osoby trzeciej. Wprowadzisz aktywację podpowiedzi w odpowiednich miejscach gry. Dodasz mgłę, wzmocnisz wrażenia dźwiękowe. Co istotne, poznasz różnice pomiędzy grą tradycyjną a ściśle fizyczną. Dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać jeden kod, niezależnie od platformy. Czy to nie brzmi fascynująco?

Granie się opłaca

Unity. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie gier komputerowych 3D jest oparty na programie Unity Pro w wersji 5. Przyjęta metoda od ogółu do szczegółu pozwoli Ci dość szybko zaprojektować działającą interaktywną aplikację 3D, aby w dalszych krokach uszczegółowić poznane już informacje. W pierwszej części kursu samodzielnie zbudujesz mechanizm sterowania postacią oraz kamerą i nauczysz się tworzyć prosty scenariusz misji dla bohatera. W drugiej części natomiast stworzysz prostą grę fizyczną — prototyp gry typu flipper.
Skomplikowany etap portowania gry na urządzenia mobilne z systemem Android został przedstawiony szczegółowo, krok po kroku. Przygotowanie środowiska do kompilacji dla Androida oraz testowanie gier na tablecie również jest objaśnione w sposób zwięzły i zrozumiały.

Tylko dla wtajemniczonych

Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, które pozwolą Ci zrozumieć specjalistyczną terminologię, posługiwać się nią — i będą dostępne od ręki. Nie będziesz już musiał wertować opasłych tomów ani przeszukiwać internetowej otchłani. Zajmij się projektowaniem gier, a przy okazji dowiedz się więcej o Mecanim — systemie animacji postaci wbudowanym w edytor Unity. Zapoznaj się także z PhysX, silnikiem fizycznym do gier opracowanym przez firmę Nvidia i zaimplementowanym w Unity.
Interaktywna instrukcja Unity. Kurs video. Poziom drugi. Tworzenie gier komputerowych 3D w jednej z czterdziestu pięciu lekcji wyjaśni Ci, dlaczego podczas pracy nad grą powinno się monitorować ilość draw call i jaki wpływ mają one na wydajność gry. Po prostu musisz to wiedzieć!

Kurs prowadzony jest na Unity 5 (wersja Pro)

„Zaczynajcie od małych projektów, ale każdy starajcie się doprowadzić do końca. To ważne. Napotkane problemy rozwiązujcie, zamiast je omijać. Właśnie na tym etapie najszybciej nabywa się doświadczenia”.

Arkadiusz Brzegowy

Przegląd