Reklama
vtsqls
  • Bydgoszcz
Popularne
39.90 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… sztuczki w T-SQL

T-SQL, czyli transakcyjny SQL, stanowi de facto podjęzyk języka SQL, wykorzystywany głównie przez specjalistów od baz danych. T-SQL nie jest więc tak uniwersalny jak język-matka, ale żaden programista pracujący z bazami danych nie powinien go lekceważyć. Praktyczna znajomość tego podjęzyka bowiem nie tylko pozwala zoptymalizować, ułatwić sobie pracę z bazami i przyspieszyć jej tempo oraz sięgnąć po nowe możliwości w tym zakresie, lecz także ma przełożenie na działanie w środowisku samego SQL-a. W końcu oba języki są ze sobą mocno związane…

Transact-SQL (T-SQL) jest stosowany dla serwerów Microsoft SQL Server. Umożliwia budowę takich konstrukcji jak pętle, instrukcje warunkowe czy zmienne. T-SQL używa się do tworzenia wyzwalaczy, procedur i funkcji składowanych w bazie. Należy założyć, że będzie się on nieustannie rozwijał, z racji tego, że intensywnie wspiera go firma Microsoft, która dba także o usuwanie ewentualnych błędów, co gwarantuje, że jakość pisanego w T-SQL kodu będzie rosła. Znajomość tego podjęzyka przydaje się także do celów biznesowych — podczas tworzenia analiz, generowania raportów oraz wszelkiego rodzaju statystyk — przede wszystkim jednak służy on programistom.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?
Dzięki temu kursowi video poznasz między innymi:

• sztuczki, dzięki którym zoptymalizujesz swoją pracę z T-SQL;
• tipy, które poszerzą Twoje możliwości jako programisty T-SQL;
• triki, które powinien znać każdy, kto działa z językiem SQL.

Aby móc w pełni skorzystać z wiedzy zawartej w szkoleniu T-SQL. Kurs video. Wykorzystanie baz danych przy użyciu niekonwencjonalnych rozwiązań. Sztuczki i gotowe rozwiązania, należy wcześniej opanować przynajmniej podstawy języka SQL!

Transakcyjny SQL stanowi rozszerzenie języka SQL, stosowane dla serwerów Microsoft SQL Server. Umożliwia budowę takich konstrukcji jak pętle, instrukcje warunkowe czy zmienne. Transakcyjnego SQL używa się do tworzenia wyzwalaczy, procedur i funkcji składowanych w bazie. Znajomość tego rozszerzenia daje ogromne możliwości programistom SQL-a, przydaje się bowiem podczas tworzenia analiz biznesowych, generowania raportów oraz wszelkiego rodzaju statystyk — przede wszystkim jednak do kontrolowania poprawności działania bazy danych.

Co Cię czeka podczas szkolenia T-SQL. Kurs video. Wykorzystanie baz danych przy użyciu niekonwencjonalnych rozwiązań. Sztuczki i gotowe rozwiązania?

Nauczysz się między innymi korzystania z procedur i funkcji oraz stosowania wyzwalaczy. W trakcie kursu będziesz pracować z kursorami, opanujesz także tworzenie widoków. Dowiesz się, jak efektywnie używać tabel. Wdrożysz się w tematykę stosowania w SQL-u elementów XML. Zgłębisz zagadnienie kontrolowania transakcji, a na koniec poznasz kilka przydatnych dodatków, których stosowanie przyspieszy i usprawni działanie na bazie danych. Zatem do dzieła!

Przegląd