Reklama
Światło w fotografii. Warsztaty ze Scottem Kelby. Kurs video
  • Suwałki
Popularne
39 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… profesjonalną fotografię!

Jak wykorzystać oświetlenie w fotografii portretowej?
Jak przygotować zdjęcie panoramiczne?
Jakie tajemnice kryje oświetlenie typu „clamshell”?

Fotografia — zarówno ta tradycyjna, jak i ta współczesna — opiera się na utrwalaniu światła. Można zrobić to wprost, ot tak, pstrykając kolejną fotkę. Jeżeli jednak masz choć trochę fotograficznego zacięcia, jeżeli interesuje Cię fotografia jako dziedzina sztuki, z pewnością wiesz, jak wiele piękna kryje w sobie światło. Cała trudność, cała sztuka i kunszt w fotografii polegają na jego wydobyciu.

Podczas szkolenia Światło w fotografii. Warsztaty ze Scottem Kelbym. Kurs video poznasz tajniki pracy zawodowców ze światłem. Dowiesz się, jak wykorzystują światło naturalne i lampy studyjne oraz jakie sztuczki stosują, żeby z nieprzyjaznego otoczenia wykrzesać interesującą fotografię. Na podstawie kolejnych rozdziałów nauczysz się fotografować potrawy, kwiaty oraz przedmioty. Wszystkie porady, wskazówki i informacje podane są w sposób charakterystyczny dla Scotta — prostym i przystępnym językiem, do tego zostały zilustrowane licznymi przykładami z lekkim poczuciem humoru. Po prostu lepiej być nie może! Szkolenie to jest przeznaczone dla pasjonatów fotografii, miłośników książek Scotta oraz wszystkich tych, którzy chcą robić jeszcze lepsze, budzące zachwyt zdjęcia.

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?
Dowiesz się, jak:

  • tworzyć portret w świetle naturalnym,
  • wykorzystać oświetlenie typu „clamshell”,
  • fotografować potrawy,
  • utrwalać krajobrazy,
  • robić zdjęcia panoramiczne,
  • fotografować przedmioty,
  • przygotować sesję w plenerze.

Poznasz też:

sposoby fotografowania roślin i różne efekty do zastosowania w fotografii portretowej w zależności od warunków.

Dzięki szkoleniu Światło w fotografii. Warsztaty ze Scottem Kelbym. Kurs video wykorzystasz potęgę światła w swoich zdjęciach!

Fotografowanie przedmiotów

Za każdym razem, gdy muszę zrobić zdjęcia reklamowe jakichś produktów, od razu przychodzą mi na myśl lampy Spiderlite, które — jak każde źródło światła ciągłego — pozwalają na bieżąco oceniać i korygować oświetlenie fotografowanego obiektu. Przy okazji chciałbym podzielić się z Tobą ciekawym i bardzo skutecznym trikiem, który nadaje zdjęciom przedmiotów profesjonalny wygląd.

Scott Kelby

Przegląd