Reklama
vskupr
  • Zielona Góra
Popularne
39.90 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… skuteczne wystąpienia i prezentacje!

Któż z nas nie pamięta nudnych, ciągnących się w nieskończoność wystąpień, podczas których marzył tylko o tym, żeby jak najszybciej się skończyły? Albo prezentacji, po których w pamięci pozostawało jedynie poczucie zmarnowanego czasu? Ale wiemy też, że istnieją mówcy doskonali, potrafiący w kilka chwil przykuć uwagę audytorium i sprawić, by odbiorcy do końca słuchali w skupieniu, a każda prezentacja była sukcesem.

Czy sztuki publicznego występowania można się nauczyć? Czy istnieją sposoby na pokonanie tremy i nieśmiałości, czynników które mogą sparaliżować niedoświadczonego mówcę? Czy można każdą prezentację przygotować w pełni profesjonalnie i mieć pewność, że ten przekaz trafi do odbiorców? Mamy dobrą wiadomość: można! Niezależnie od tego, czy chcemy coś sprzedać, przedstawić usługę, omówić ważny projekt, czy zreferować skomplikowane zadanie, istnieją uniwersalne reguły i sposoby na to, aby każde wystąpienie było skuteczne. Przedstawiamy je w ramach szkolenia Skuteczne prezentacje. Kurs video. Jak budować efektywne i profesjonalne prezentacje.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

Podczas kursu poznasz sposoby budowania profesjonalnej prezentacji, między innymi:

  • metody analizy audytorium,
  • tajniki profesjonalnego przygotowania
  • schematy rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia prezentacji,
  • szybkie sposoby radzenia sobie ze stresem i z tremą.

Dowiesz się, jak wygląda właściwe przygotowanie merytoryczne, a jak praktyczne. Poznasz pięć głównych filarów prezentacji i nauczysz się właściwie je wykorzystywać. Zapoznasz się również z kluczowym narzędziem do organizacji treści, jakim jest metoda piramidy.

A po zakończeniu szkolenia…

Będziesz w stanie samodzielnie przygotować i przeprowadzić prezentację. Zainteresujesz każde audytorium. Poradzisz sobie z tremą i wzmocnisz pewność siebie. Twoje wystąpienia będą skuteczne, ciekawe i zapadające słuchaczom w pamięć.

Dla kogo ten kurs?

Spektrum odbiorców jest bardzo szerokie, szkolenie Skuteczne prezentacje. Kurs video. Jak budować efektywne i profesjonalne prezentacje bowiem jest przeznaczone dla wszystkich osób, których praca zawodowa wymaga występowania przed audytorium. Niezależnie od tego, czy jesteś handlowcem prezentującym usługi czy produkty, czy masz do zreferowania zarządowi wyniki swojej pracy, czy też musisz przedstawić zespołowi szczegóły istotnego zadania – we wszystkich tych przypadkach przyda się umiejętność przygotowania i przeprowadzenia skutecznej prezentacji.

Przegląd