Reklama
vjater
  • Zielona Góra
89 za osobę

Obierz kurs na… osoby, które są zainteresowane Twoją ofertą

Na reklamie – jak na medycynie, polityce i piłce nożnej – znają się wszyscy. Na temat udanych i nieudanych kampanii reklamowych bowiem każdy ma coś mądrego do powiedzenia. Ciekawe zatem, skąd się bierze tak wiele złych i nieskutecznych reklam. Wbrew pozorom stąd, że skuteczne wypromowanie produktu czy usługi jest sztuką nie tylko trudną, ale i pracochłonną. Wymaga również posiadania odpowiedniego warsztatu: wiedzy, umiejętności, znajomości narzędzi i doświadczenia. Wszystkiego naraz oczywiście nie można opanować, tym bardziej nie można tego zrobić szybko… Przygodę z reklamą i marketingiem warto jednak dobrze zacząć i zdobyć sprawdzone informacje i solidne umiejętności.

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jaką należy rozstrzygnąć przy planowaniu kampanii reklamowej, jest odpowiedź na pytanie: do kogo chcę trafić ze swoim przekazem? Innymi słowy: kto jest moją grupą docelową, jakie cechy ma moja persona? Dopiero ustaliwszy odbiorcę reklamy, możesz zacząć konstruować sam przekaz, poszukać właściwych mediów i narzędzi, za których pośrednictwem będziesz w stanie najskuteczniej do owej persony dotrzeć, wdrożyć kampanię, monitorować jej wyniki i właściwie reagować, gdy sytuacja ulegnie zmianie. Tego wszystkiego – jak zadbać o wyróżnialność marki na tle konkurencji i zaplanować efektywną kampanię reklamową – dowiesz się z naszego kursu.

Czego się nauczysz dzięki naszemu profesjonalnemu szkoleniu?

Wiedza, jaką uzyskasz w trakcie kursu, przyda Ci się między innymi:

  • W precyzyjnym ustalaniu grupy docelowej i stworzeniu persony
  • Podczas pracy z arkuszem Consumer Day Circle, służącym do określenia punktów styku z konsumentem
  • Do budowania perswazyjnego przekazu reklamowego, bazującego na korzyściach i na emocjach
  • Przy konstruowaniu jasnego, prostego do odkodowania komunikatu
  • W trakcie prac nad personalizacją reklamy i odpowiednim dla klienta call to action (wezwaniem do akcji)

Co więcej…

  • Ukończywszy szkolenie, będziesz mieć świadomość, jak konstruować reklamy w zależności od medium, za którego pośrednictwem mają być emitowane

Skuteczna reklama. Kurs video. Aspekty praktyczne kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Mimo że kurs prezentuje bazową wiedzę na temat reklamy, to osobom, które chcą tworzyć dobre, efektywne przekazy reklamowe, oferuje cenną, bo konkretną porcję wiedzy i wskazuje kierunki najskuteczniejszego działania.

Jeżeli zatem…

…pragniesz się nauczyć kreować trafione reklamy – skorzystaj z naszego kursu. Jeśli chcesz, by Twoje reklamy miały jeszcze większą moc perswazji, a dzięki temu były efektywniejsze – to szkolenie będzie dla Ciebie idealne. Gdy już wiesz, jak istotne jest precyzyjne określenie grupy docelowej, ale nie masz pewności, czy robisz to idealnie – dowiesz się tego z proponowanego kursu video. Skoro prowadzisz własną, nawet maleńką firmę, wiedza, którą pragnie Ci przekazać autor szkolenia, to Twoje zawodowe abecadło – bez niej dalej ani rusz! Wreszcie, jeżeli marzysz o pracy copywritera w agencji reklamowej, koniecznie musisz skorzystać z kursu. Na dobry początek Twojej kreatywnej drogi, oczywiście!

Przegląd