Reklama
vskill
  • Sandomierz
119 za osobę

Obierz kurs na… wyrażanie swoich myśli głośno i zrozumiale – w języku angielskim

Bez angielskiego ani rusz podczas zagranicznych wakacji i na światowych salonach. Bez jego znajomości nie sposób rozwijać kariery w międzynarodowej korporacji, a nawet w mniejszej firmie. Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw zatrudnia osoby z zagranicy, z którymi mamy tylko jeden wspólny język – właśnie angielski. Nawet jeśli na co dzień komunikujemy się w formie tekstowej, prędzej czy później ktoś zaprosi nas na przykład do udziału w wideokonferencji i wtedy może się okazać, że brak nam pewności siebie, by się odezwać.

A przecież czytamy artykuły i książki po angielsku, oglądamy filmy, słuchamy podcastów. Większości z nas jednak największą trudność sprawia właśnie mówienie po angielsku. Nic dziwnego – wymaga ono szybkiego przypominania sobie potrzebnych słów i umiejętności złożenia ich w całość, a także sprawnej reakcji na wypowiedź rozmówcy.

Dlatego w tym kursie stawiamy na poznawanie najczęściej używanych fraz w całości, nie pojedynczych słów. Formuła oparta na dialogach znanych już z poprzedniego kursu z tej serii (patrz: Skill Master: listening. Kurs video. Od zera do bohatera), tu wzbogacona o nowe, trudniejsze rozmowy, pozwala stopniowo przyglądać się coraz bardziej skomplikowanym sytuacjom z życia osobistego i zawodowego. Ćwiczenia w ramach tego szkolenia oparto na powtarzaniu fraz za lektorem. Każda lekcja zawiera również zadanie do samodzielnego wykonania „przed lustrem”, a spisane w dodatkowych materiałach przydatne wyrażenia posłużą jako szybka ściągawka. Kurs obejmuje trzy poziomy, dzięki czemu – w miarę postępów – można przechodzić od zadań łatwiejszych do trudniejszych.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W trakcie kursu między innymi:

  • Zdobędziesz umiejętność precyzyjnego wyrażania informacji, które chcesz przekazać
  • Oswoisz się z brzmieniem własnego głosu w języku angielskim
  • Przećwiczysz znane już frazy w nowych kontekstach i przyswoisz nowe wyrażenia
  • Przekonasz się, że wielokrotnie powtarzane wyrażenia łatwiej wydobyć z pamięci
  • Zrozumiesz, że nawet jeśli nie pojmiesz 100 procent tego, co powiedział Twój partner w rozmowie, to i tak będziesz w stanie prawidłowo zareagować na jego słowa

Co więcej…

  • Wykonasz ćwiczenia, dzięki którym łatwiej Ci będzie mówić dłużej, bardziej zrozumiale i na dowolny temat

Skill Master: speaking. Kurs video. Od zera do bohatera jest przeznaczony dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Osoby na niższych poziomach najbardziej skorzystają z łatwiejszych tekstów, warto jednak skoczyć na głęboką wodę i przećwiczyć również trudniejsze frazy. Druga połowa kursu zawiera nowe dialogi – bardziej skomplikowane niż w części pierwszej – w których chodzi przede wszystkim o wyrobienie nawyku reakcji.

By odpowiednie nadać rzeczy słowo, w dodatku po angielsku…

…warto się wcześniej zastanowić, jakie są najczęstsze tematy poruszane w rozmowach zawodowych i towarzyskich w naszym międzynarodowym środowisku. Niezależnie od tego, czy pracujemy na uczelni, w korporacji, czy w niewielkim software house. Jak się do takich rozmów przygotować? Oczywiście opanować najpotrzebniejsze słownictwo, przećwiczyć sformułowania, frazy i dialogi, a następnie wziąć głęboki wdech i po prostu zacząć mówić bez skrępowania!

Po ukończeniu tego kursu jego uczestnik będzie potrafił przeprowadzić rozmowę na wybrany temat z zastosowaniem wyrażeń z lekcji. Będzie również w stanie przedstawić trwającą 1-5 minut prezentację. Pozna gotowe wyrażenia, których może używać w codziennych konwersacjach, a także słownictwo i typowe frazeologizmy związane z danym zagadnieniem. Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają przynajmniej podstawy angielskiego (poziom A1), ale albo nie posługują się nim na co dzień i czują, jak „rdzewieje”, albo – choć się nim posługują – mają potrzebę doskonalenia swoich umiejętności mówienia.

Przegląd