Reklama
React. Pierwsze kroki. Kurs video. Tworzenie praktycznej aplikacji
  • Chorzów
Popularne
59 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… React!

Kiedy programiści firmy Facebook opracowywali bibliotekę React, postawili sobie za cel ułatwienie życia twórcom stron pisanych w języku JavaScript. Framework stał się niezwykle popularny jako doskonałe narzędzie do tworzenia nowoczesnych stron internetowych; korzystają z niego największe marki sieciowego świata, takie jak Netflix czy PayPal. Na rzecz biblioteki React działa prężna społeczność, która tworzy mnóstwo powiązanych komponentów oraz narzędzi.

React. Pierwsze kroki. Kurs video. Tworzenie praktycznej aplikacji pozwoli Ci zacząć przygodę z tym znakomitym narzędziem — lub poszerzyć Twoje umiejętności.

Wykorzystaj możliwości biblioteki React!

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W ramach tego kursu video dowiesz się:

  • jak przygotować środowisko pracy (za pomocą Create React App oraz wiersza poleceń);
  • jak tworzyć komponenty aplikacji (komponenty stanu oraz komponenty funkcyjne);
  • jak nadać odpowiedni wygląd komponentom (style CSS);
  • jak pracować ze stanem aplikacji (dodawać, edytować, zapisywać dane);
  • jak pracować z elementami formularzy (dane wpisywane przez użytkownika oraz ich walidacja);
  • jak zapisywać dane w pamięci przeglądarki;
  • jak używać wersji deweloperskiej projektu;
  • jak stworzyć finalną wersję (produkcyjną) aplikacji, którą możesz umieścić na serwerze;
  • jak tworzyć funkcje pomocnicze i testy jednostkowe.

Podczas szkolenia obejmującego 79 lekcji poznasz podstawy korzystania z biblioteki React i tworzenia funkcjonalnej aplikacji webowej. Projektowanie interaktywnych serwisów wiąże się z wieloma trudnościami, które można rozwiązać dzięki wykorzystaniu tego narzędzia. Kurs ma na celu przeprowadzenie Cię krok po kroku przez proces powstawania aplikacji — od najprostszych elementów po gotowy, w pełni funkcjonalny program odliczający czas do wybranych wydarzeń dnia. Zobaczysz, jak używać technologii, z której korzystają Facebook, Netflix i Twitter.

Jeśli jesteś początkującym programistą, w efekcie tego szkolenia uda Ci się napisać Twoją pierwszą aplikację webową. Jeśli marzy Ci się praca programisty, możesz poszerzyć swoje umiejętności o możliwości oferowane przez tę wspaniałą bibliotekę. Poznaj potęgę React!

React — jak napisać działającą aplikację?

React. Pierwsze kroki. Kurs video. Tworzenie praktycznej aplikacji pozwala prześledzić powstawanie nowej aplikacji i zapanować nad wszystkimi jej etapami. Praca zaczyna się od stworzenia pustego projektu za pomocą Create React App. Następnie musisz dodać podstawowe elementy — tak zwane komponenty. W kolejnym kroku dowiesz, jak używać formularzy oraz jak zapisywać dane. Na koniec stworzysz finalną wersję projektu, którą można umieścić w sieci. Kurs obejmuje omówienie technologii potrzebnych do pracy z React, takich jak node, oraz narzędzi typu terminal.

Same korzyści

Znajomość React zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na rynku pracy — nie tylko dlatego, że wzrosną Twoje umiejętności, lecz także z uwagi na możliwość pokazania potencjalnym pracodawcom napisanej samodzielnie aplikacji.

Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie z wykorzystaniem zdobytej wiedzy tworzyć kolejne projekty, o innej tematyce. Przekonasz się, że używanie zewnętrznych bibliotek w Twoich projektach nie sprawia Ci żadnych trudności. Będziesz potrafił używać terminala (wiersza poleceń) do uruchomienia swojej lokalnej aplikacji React. Bez wysiłku stworzysz nowe projekty, gotowe do umieszczenia na serwerze. I — last but not least — poznasz dobre praktyki pisania aplikacji React.

JavaScript w połączeniu z biblioteką React ma potężną moc — wykorzystaj ją już dziś!

Tylko dla wtajemniczonych

Biblioteka React pozwoli Ci zbudować spójną, kompletną i ciekawą aplikację — po prostu podążaj za autorem kursu i zastosuj się do jego wskazówek. W niejednym Cię zaskoczy!

Czy wiesz, że repozytorium React ma ponad 108 000 gwiazdek na GitHubie?

Czy wiesz, że wiele statystyk wskazuje na to, że jest to obecnie najpopularniejszy framework JavaScript na świecie?

Czy wiesz, że odnoga React o nazwie React Native pozwala tworzyć aplikacje mobilne?

„Programuj i nigdy się nie poddawaj!”

Jakub Ciosłowski

Przegląd