Reklama
vreajs
  • Leszno
99 za osobę

Obierz kurs na… frontend development z biblioteką ReactJS

ReactJS jest jedną z najważniejszych bibliotek (frameworków) języka JavaScript. Służy przede wszystkim do tworzenia interfejsów graficznych aplikacji internetowych. Bez jej praktycznej znajomości trudno dziś sobie wyobrazić pracę specjalisty do spraw frontendu. Umiejętność pracy z biblioteką ReactJS i pokrewnymi jej frameworkami, takimi jak Redux czy React Query, niesamowicie przyspiesza i ułatwia pisanie i optymalizację aplikacji internetowych. Jeśli zatem myślisz o karierze frontend developera, koniecznie zainteresuj się ReactJS i skupionymi wokół tej biblioteki frameworkami.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy ten kurs. Prezentuje on szeroką teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu biblioteki ReactJS, uzupełnioną o informacje dotyczące Redux, React Query i innych frameworków, z których korzysta się podczas tworzenia komercyjnych aplikacji internetowych. Bogatszy o tę wiedzę i odpowiednie umiejętności, będziesz o krok bliżej otrzymania pracy w charakterze junior frontend developera lub… rozpoczęcia kariery freelancera wyspecjalizowanego w pisaniu aplikacji na zlecenie klienta. Kto wie – może nawet trafi Ci się współpraca z Netfliksem albo PayPalem? W końcu ich strony korzystają z ReactJS.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W ramach naszego kursu video:

  • Poznasz zasady stosowania składni języka JSX
  • Zdobędziesz umiejętność tworzenia komponentów klasowych i funkcyjnych
  • Nauczysz się zarządzać stanem komponentów, bazując na cyklu ich życia
  • Dowiesz się, jak się optymalizuje kod i buduje strukturę projektu
  • Będziesz tworzyć komponenty reużywalne
  • Zaimplementujesz system logowania z wykorzystaniem JWT (JSON Web Token)

Co więcej…

  • Dowiesz się, jak poprawnie wysyłać zapytania do aplikacji backendowej

React. Kurs video. Najpopularniejszy framework JavaScript od podstaw kończy się na poziomie podstawowym, stanowiącym bazę do dalszego pogłębiania wiedzy – samodzielnie lub na kursach wyższego poziomu.

ReactJS

ReactJS to jedna z najpopularniejszych bibliotek wymienianych w ogłoszeniach o pracę dla frontend developerów. I nie jest to przypadek – faktycznie software house’y i zespoły programistyczne bardzo chętnie wspomagają się biblioteką ReactJS. Stworzona przez programistę Facebooka Jordana Walke’a, jest przeznaczona przede wszystkim do aplikacji typu single page, które mają tylko jeden plik HTML i nie przeładowują strony podczas użytkowania. Podstawową cechą wyróżniającą ten framework jest wirtualny DOM (obiektowy model dokumentu). ReactJS przechowuje go w pamięci i na bieżąco aktualizuje zmiany między DOM-em wirtualnym i prawdziwym. Co więcej, biblioteka ta bazuje na języku JSX, dzięki czemu kod HTML można wstawiać bezpośrednio w kodzie, nie zaś w formie ciągu znaków.

Przegląd