Reklama
vpytza
 • Iława
Nowe
149 za osobę

Obierz kurs na… zaawansowaną znajomość języka Python

Python jest obecnie najpopularniejszym językiem programowania na świecie. Korzysta z niego nawet ChatGPT! To język dość łatwy do przyswojenia, intuicyjny i uniwersalny – programista, który stawia na rozwój, nie może obok Pythona przejść obojętnie.

Kurs video, który dziś proponujemy, skupia się na kwestii podatności Pythona na automatyzację. Pokażemy, jak zaoszczędzić czas dzięki efektywnemu programowaniu z wykorzystaniem najlepszych technik. Dobrze, by słuchacz przed przystąpieniem do szkolenia posiadał już pewną znajomość Pythona w zakresie podstawowych typów danych, zmiennych, pętli, instrukcji warunkowych, ponieważ w trakcie nauki nie będziemy do nich wracać. Przyjrzymy się za to zagadnieniom, które w materiałach dla początkujących programistów języka Python zwykle są pomijane, takim jak dekorator, argumenty z operatorami * i ** czy menadżer kontekstu. Dodatkowo poruszymy tematy programowania obiektowego, testowania, a także przygotowania środowiska pracy.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W ramach proponowanego przez nas kursu między innymi:

 • Nauczysz się używać argumentów pakietowych (** i *)
 • Dowiesz się, czym jest lambda i funkcja wyższego rzędu
 • Poznasz dekorator, elementy, z jakich się składa, i nauczysz się go pisać
 • Rozwiniesz wiedzę na temat programowania obiektowego
 • Zoptymalizujesz pracę na plikach z pomocą menadżera kontekstu (operator with) i stworzysz do niego własną klasę
 • Będziesz testować swój kod, a także pisać własne testy

Co więcej…

 • Poznasz nowe narzędzia zewnętrzne:
 1. Nauczysz się tworzyć środowiska wirtualne, dowiesz się, dlaczego są one potrzebne i jak nimi zarządzać
 2. Zainstalujesz nowe pakiety i moduły za pomocą narzędzia pip
 3. Stworzysz listę zależności przy użyciu pliku requirements.txt
 4. Zapoznasz się z pyenv – jednym z najlepszych rozwiązań dla programistów Pythona!

Python dla zaawansowanych. Kurs video. Podnieś efektywność i jakość kodu wymaga od Ciebie podstaw znajomości języka, ale pomaga otworzyć się na szerokie zastosowanie nabytych umiejętności. Wiedza zdobyta w ramach kursu pozwoli Ci poprawić jakość tworzonego przez Ciebie kodu i zoptymalizować jego działanie. Ponadto wiele informacji zawartych w szkoleniu może się pojawić podczas rozmów rekrutacyjnych na takie stanowiska jak Python developer, data scientist, data engineer, QA engineer czy administrator systemów IT.

Uniwersalny język świata IT

Głównym zadaniem programisty jest dostarczanie aplikacji i programów zgodnych z biznesowymi oczekiwaniami zleceniodawcy – wewnątrzfirmowego albo zewnętrznego. Co istotne, klient żąda gwarancji, że produkt dostarczony przez jego twórcę będzie sprawny. Tłumacząc na język programistyczny: kod programu lub aplikacji musi działać mimo zmiany warunków, na przykład środowiska. I tu właśnie wkracza język Python. Tak uniwersalny, że można w nim budować aplikacje zarówno desktopowe, jak i mobilne, strony WWW, silniki do przetwarzania danych itd. Następnie zaś wszelkie te produkty poddają się automatycznemu testowaniu po to, by móc oddać zleceniodawcy aplikacje i programy, które go na pewno nie zawiodą. Wiedza, jaką zdobędziesz podczas tego kursu, pozwoli Ci zoptymalizować jakość pisanego kodu i tworzyć rozwiązania maksymalnie odporne na błędy. Dzięki naszym podpowiedziom będziesz w stanie zarządzać wieloma projektami w tym samym czasie, a także kreować testy niezbędne do testowania działania kodu.

Przegląd