Reklama
Protetyka stepbystep
  • Cała Polska
1966.77 za osobę

Protetyka StepByStep to publikacja o charakterze interdyscyplinarnym, w której przypadki analizowane są krok po kroku wraz z konkretnymi wskazówkami. Zawiera jasne i przejrzyste wytyczne, na temat tego, jak leczyć powikłania i radzić sobie w sytuacjach niestandardowych, a także opisy dobrych i złych praktyk w gabinecie stomatologicznym. Dzięki publikacji dowiesz się m.in., jakie metody należy stosować w poszczególnych przypadkach oraz jak dobrać metodę rozwiązania klinicznego stając przed konkretnym problemem.

Kliknij i zapisz się na szkolenie

Cena: 1966,77 zł

Protetyka krok po kroku

Dzięki kursowi Protetyka StepByStep zdobędziesz wiedzę dotyczącą postępowania w sytuacjach niestandardowych, wymagających zastosowania metod z zakresu implantoprotetyki czy endoprotetyki. Ponadto wszystkie szczegóły zabiegów zawarte są na przygotowanych w przejrzysty sposób filmach instruktażowych. Te opatrzone są komentarzami, wskazówkami, a także poradami i wyjaśnieniami ekspertów. Zawsze wymieniamy także konkretne nazwy wykorzystywanych narzędzi oraz materiałów.

Sprawdź nasz kurs – protetyka przedstawiona jest od strony praktycznej. Dzięki niemu nauczysz się, jak wykonywać całą paletę zabiegów protetycznych. Wprowadzisz do swojej praktyki nowoczesne techniki preparacji, szlifowania, modelowania, odbudowy czy uzupełnień, wykonywane przez najlepszych szkoleniowców w kraju. Co więcej, zwiększysz obroty gabinetu, oferując pacjentom pełen modelowy wachlarz swoich usług. Warto zdecydować się na kurs – protetyka to nieustannie rozwijająca się dziedzina. Bądź na bieżąco i koniecznie sprawdź nasz kurs Protetyka StepByStep!

Przegląd