Reklama
Programowanie aplikacji mobilnych dla iOS z wykorzystaniem Xcode, Swift 3.0 i iOS 10 SDK. Kurs video. Poziom pierwszy
  • Katowice
Popularne
99 za osobę(Stała)

Stale rosnąca liczba internautów korzystających z sieci za pośrednictwem smartfonów i tabletów oznacza wzrost zapotrzebowania na programistów, którzy potrafią pisać aplikacje dla systemów mobilnych. Programowanie aplikacji mobilnych dla iOS z wykorzystaniem Xcode, Swift 3.0 i iOS 10 SDK. Kurs video. Poziom pierwszy dostarczy Ci prostych i przejrzystych przykładów ilustrujących tworzenie uniwersalnych aplikacji iOS z wykorzystaniem narzędzi programistycznych Apple.

W trakcie pracy z tym kursem video poznasz podstawowe aspekty programowania dla platformy iOS z wykorzystaniem języka Swift: nauczysz się tworzyć aplikacje złożone z kilku widoków i nawigować między nimi. Opanujesz umiejętność programowego obsługiwania gestów, a także stworzysz listę (TableView) na potrzeby prezentacji danych i poznasz inne zaawansowane kontrolki.

Co więcej, dowiesz się, w jaki sposób wykorzystywać wbudowane usługi platformy iOS, na przykład geolokalizacyjne czy dostępu do danych użytkownika. Kurs ukończysz na poziomie średnio zaawansowanym.

Zatem do dzieła!

Przegląd