Reklama
Prawidłowa diagnostyka ultrasonograficzna płodu USG GIN
  • Cała Polska
2704.77 

Prawidłowa diagnostyka ultrasonograficzna płodu to program edukacyjny na płytach skierowany do lekarzy ginekologów. Nasze kursy USG obejmują prezentację prawidłowych przekrojów wg rekomendacji Sekcji USG PTG, ISUOG oraz wytyczne dla prowadzenia badań w I, II i III trymestrze. Zawierają wysokiej jakości filmy z badań USG oraz wytyczne dla prawidłowej oceny markerów aberracji chromosomowych.

Kliknij i zapisz się na szkolenie

Cena: 2704,77 zł

Prawidłowa diagnostyka ultrasonograficzna dla zdrowia płodu

 

Dzięki publikacji zyskujesz pewność, że badania pacjentek wykonujesz zgodnie z aktualnymi rekomendacjami oraz otrzymujesz możliwość porównania obrazów prawidłowych i nieprawidłowych w badaniach płodu. Rozwiewamy także wszelkie wątpliwości przy diagnozowaniu wad serca, OUN, jamy brzusznej i kończyn na bazie obrazowania USG – kurs to kompleksowe źródło wiedzy w tym zakresie. Wybierając kursy USG na płytach DVD nie ponosisz kosztów związanych z wyjazdem i noclegiem. Nie dochodzi też do utraty przychodów z powodu zamknięcia gabinetu.

Ponadto jeśli Twój czas jest ograniczony i samodzielnie chcesz decydować o poszerzaniu swojej wiedzy dotyczącej USG – kurs to umożliwia. Ty określasz, kiedy zapoznasz się z poszczególnymi materiałami. Każdy film z badania USG opatrzony jest fachowym komentarzem autora. Szczegółowo omawiany jest sposób uzyskania właściwego obrazu oraz zasady wykonywania poszczególnych pomiarów.

Przegląd