Reklama
Podstawy programowania. Kurs video. Projektowanie i modelowanie obiektowe
  • Tczew
Popularne
49 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… projektowanie obiektowe

Rozpocznij kurs na temat programowania zorientowanego obiektowo. Znajdziesz tu najważniejsze informacje na temat programowania obiektowego, podstawy analizy i projektowania aplikacji, a także garść zasad tworzenia dobrego kodu. Przejdziesz przez terminy niezbędne, by sprawnie poruszać się w świecie programowania zorientowanego obiektowo. Będziesz implementować poszczególne zagadnienia w języku C# oraz tworzyć diagramy UML za pomocą środowiska Visual Studio 2015. Znajdziesz tu wszystko, co trzeba, aby przygotować się do pracy z istniejącymi aplikacjami zorientowanymi obiektowo. Będziesz wiedzieć, od czego zacząć tworzenie własnej aplikacji, by była elastyczna, rozszerzalna, a także byś, wróciwszy do niej za jakiś czas, był w stanie ją zrozumieć.

Filozofia programowania obiektowego zmieniła cały świat IT. Jej opanowanie jest niezbędnym elementem wiedzy każdego informatyka, który chce wykorzystywać w pracy nowoczesne metody i technologie.

Programowanie zorientowane obiektowo to coś więcej niż tylko implementacja klas i obiektów — to używanie odpowiednich zasad i wzorców. Nie wszyscy programiści są świadomi możliwości, jakie daje programowanie obiektowe. Jednak Ty wraz z interaktywną instrukcją Podstawy programowania. Kurs video. Projektowanie i modelowanie obiektowe poznasz jego najciekawsze tajniki.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Poznasz metodykę programowania obiektowego.
  • Nauczysz się dobrych zasad programowania.
  • Dokonasz analizy obiektowej.
  • Zaczniesz bez trudu rozróżniać obiekty i dzielić je na klasy o określonych cechach.
  • Rozgryziesz wzorce projektowe.
  • Będziesz pisać w języku UML.

A wszystko po to, by…

…docenić zalety wielokrotnego wykorzystywania kodu.

Zapomnij o programowaniu strukturalnym, które rozumiały tylko maszyny! Czas na ultraciekawe, odzwierciedlające rzeczywistość, rewolucyjne programowanie obiektowe. To właśnie ono jest wykorzystywane w niemal wszystkich bardziej zaawansowanych aplikacjach. Ułatwia pisanie kodu, odświeżanie go oraz wielokrotne używanie fragmentów programu. W programowaniu obiektowym Twoja aplikacja będzie stanowić zbiór obiektów, podzielonych na klasy (analogicznie na przykład do gatunków i rodzajów w naukach biologicznych), powiązanych ze sobą i wzajemnie na siebie oddziaływających. Jeśli dążysz do tego, aby język programowania był jak najbardziej naturalny i intuicyjny, wybór szkolenia Podstawy programowania. Kurs video. Projektowanie i modelowanie obiektowe będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Obiekt latający, zdefiniowany i zaprojektowany

Większość współcześnie używanych języków programowania jest obiektowych, zatem programowanie obiektowe to już informatyczna codzienność. Niewątpliwe zalety OOP (object-oriented programming) to: dostosowanie kodu programu do ludzkiej percepcji, elastyczność i łatwość rozbudowy aplikacji o nowe funkcje oraz możliwość powtórnego wykorzystania kodu.

Założenia analizy i programowania obiektowego są proste, jednak bez ich właściwego zrozumienia nie skorzystasz w pełni z ich możliwości. Wraz ze szkoleniem Podstawy programowania. Kurs video. Projektowanie i modelowanie obiektowe szybko poznasz podstawy programowania zorientowanego obiektowo, stworzysz najpotrzebniejsze w pracy programisty diagramy UML, napiszesz własny kod tak, by był czytelny, oraz zaprojektujesz rozszerzalną i łatwą w utrzymaniu aplikację.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

W zawód programisty wpisany jest niekończący się rozwój. To fascynujące zajęcie, do tego dobrze płatne. Jeśli chcesz rozszerzyć swoje horyzonty, uzyskać dostęp do najpopularniejszych technologii oraz ułatwić sobie pisanie kodu, sięgnij po siedemdziesiąt lekcji składających się na Podstawy programowania. Kurs video. Projektowanie i modelowanie obiektowe. Nasz ekspert jasno i żywo tłumaczy specyfikę analizy, wzorców i zasad projektowania klas. Dowiesz się, czym jest abstrakcja, która pozwala na modelowanie obiektów świata rzeczywistego poprzez tworzenie obiektów z ograniczonymi właściwościami. Będziesz stosować enkapsulację i tym samym ukryjesz kod przed niepożądanym dostępem. Wykorzystasz dziedziczenie oraz polimorfizm, a co najważniejsze — będziesz gotów tworzyć w pełni zorientowane obiektowo oprogramowanie. Podczas pracy z kursem stworzysz aplikacje za pomocą środowiska Visual Studio 2015 firmy Microsoft, w języku programowania C#, oraz zbudujesz diagramy klas w języku UML.

Poznaj naszego eksperta

Iwona Lalik — programistka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Karierę zawodową zaczęła w firmie Onet.pl jako twórczyni aplikacji internetowych z użyciem platformy open source LAMP. Obecnie specjalistka od języka C#, tworząca w technologii .NET aplikacje okienkowe, internetowe oraz mobilne (Windows Phone). W Warszawie pracowała w jednej z największych na świecie agencji interaktywnych, w Krakowie — dla kilku polskich i zagranicznych firm. Przywiązuje dużą wagę do jakości tworzonego oprogramowania i wykorzystania najnowszych technologii. Cierpliwość do mierzenia się z przestarzałym kodem ćwiczy, szydełkując i robiąc na drutach. Wspiera ratowanie osieroconych nietoperzy i kupuje znacznie więcej książek, niż jest w stanie przeczytać. Fanka rocka gotyckiego i autorka bloga www.programistka.net.

Przegląd