Reklama
Podstawy programowania. Kurs video. Bazy danych
  • Jelenia Góra
Popularne
59 za osobę(Stała)

Dziś w każdej firmie korzysta się z aplikacji opartych na bazach danych. To właśnie dzięki nim przedsiębiorstwa mogą w bezpieczny sposób przechowywać wiedzę o klientach i transakcjach. Dane te pozwalają na sprawną bieżącą pracę organizacji, a ich analiza umożliwia prognozowanie. Z tego powodu umiejętność wdrażania baz danych i wiedza o ich eksploatacji są bardzo pożądane na rynku pracy.

Co Cię czeka podczas szkolenia?
W trakcie szkolenia Podstawy programowania. Kurs video. Bazy danych nauczysz się obsługi narzędzi Oracle SQL Developer i Oracle SQL Developer Data Modeler. Po jego ukończeniu jasne będą dla Ciebie pojęcia relacyjnych baz danych oraz normalizacji baz danych. Szkoląc się w temacie, stworzysz przykładowy model bazy danych, poznasz podstawy języków SQL i PL/SQL i opierając się na nich, zaimplementujesz model bazy danych. Co więcej, po odbyciu kursu będziesz w stanie rozpocząć pracę nad optymalizacją Twojej bazy danych.

W ramach szkolenia poznasz temat na poziomie podstawowym. Jednak będą to podstawy bardzo solidne, obejmujące cały proces projektowania, implementowania i eksploatowania modelu bazy danych. Opanowawszy najbardziej gruntowną wiedzę, będziesz mógł przystąpić do samodzielnego zgłębiania zagadnienia.
Zatem do dzieła!

Przegląd