Reklama
vplaxa
  • Szczecin
Popularne
77 (Stała)

Obierz kurs na… Xamarin!

Współczesny świat wymaga od nas ustawicznej nauki i ciągłego dostosowywania się do wymagań: klienta, pracodawcy, użytkownika. Jeśli pracujesz jako programista albo choćby tworzysz proste aplikacje ułatwiające codzienne życie, na pewno nieustannie słyszysz pytania: A czy to będzie działać na moim smartfonie, tablecie, laptopie? A co, jeśli mam system iOS? A czy to da się przenieść z Windowsa na Androida? I dobrze wiesz, ile wysiłku kosztuje Cię czasem doprowadzenie do tego, by Twój program zachowywał się tak samo na każdej platformie. A gdyby tak dało się to zrobić za jednym zamachem? To dopiero byłoby coś!

Tak właśnie pomyśleli twórcy platformy Xamarin. Zaprojektowali środowisko, w którym tworzenie jednej aplikacji do kilku systemów jest możliwe — co więcej, staje się coraz prostsze, ponieważ projekt jest rozwijany i wzbogacany o nowe funkcje. Na platformie Xamarin używa się języka C#, a narzędziem do tworzenia aplikacji jest Visual Studio. Jeśli chcesz zobaczyć, jak pracować z tym środowiskiem, koniecznie sprawdź, co oferuje szkolenie Platforma Xamarin. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie pierwszej aplikacji cross-platform!

Xamarin — projektuj aplikacje szybciej, lepiej i bezstresowo!

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

• Dowiesz się, jak korzystać z narzędzia Visual Studio na platformie Xamarin.
• Sprawdzisz, jak używać tej platformy.
• Zobaczysz, jak stworzyć jedną aplikację mobilną, która będzie działać w urządzeniach z najpopularniejszymi systemami, takimi jak Android, iOS oraz Windows.
• Odkryjesz, jak przygotować do publikacji aplikację napisaną na platformie Xamarin.

W ciągu osiemnastu lekcji osiągniesz biegłość w tworzeniu aplikacji Xamarin, nauczysz się projektować aplikacje od podstaw w języku C# i wykorzystywać wzorzec MVVM, a także umieszczać swoje aplikacje w sklepach App Store oraz Google Play. Kurs zakończysz na poziomie średnio zaawansowanym.

Xamarin na pomoc w tworzeniu cross-platform

Zastanów się, kiedy ostatni raz ogarnęła Cię irytacja, ponieważ na Twoim smartfonie nie mogłeś zrobić czegoś tak samo łatwo jak na laptopie. Kiedy z tego powodu zrezygnowałeś z zakupów przez internet, darowałeś sobie wejście na niedostosowaną stronę, wzruszyłeś ramionami nad nieporadnością programistów odpowiedzialnych za działanie jakiegoś programu? Na pewno nie chcesz, by ktoś tak reagował na Twoje aplikacje. Jeśli zaczniesz regularnie korzystać z platformy Xamarin, znacznie ograniczysz ryzyko takich sytuacji. Projektowanie jednej aplikacji w trzech wariantach: Xamarin Android, Xamarin iOS i Xamarin Forms, znacznie zwiększy Twoją wydajność, uchroni przed popełnianiem głupich błędów i pozwoli rozwinąć skrzydła w dziedzinie aplikacji mobilnych. Platforma Xamarin. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie pierwszej aplikacji cross-platform to pierwszy wielki krok do poznania platformy Xamarin i wykorzystania jej rosnących możliwości.

Wsparcie na starcie

Platforma Xamarin jest dziś własnością Microsoftu, co dla jej użytkowników znaczy tyle, że po pierwsze, ma szansę wciąż się rozwijać (i nieustannie jest wzbogacana o nowe możliwości), a po drugie, w razie problemów nie są oni pozostawieni sami sobie. Na całym świecie istnieje bardzo prężna społeczność miłośników tej platformy. Organizują oni spotkania, na których omawiają różne rozwiązania dotyczące tworzenia aplikacji na kilka systemów. Zawsze można dołączyć do takiej grupy, by pogłębić swoją wiedzę, ale na początek trzeba mieć pewne rozeznanie w temacie. Z pewnością zapewni Ci je nasze szkolenie.

Tylko dla wtajemniczonych

Platforma Xamarin. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie pierwszej aplikacji cross-platform pokaże Ci, jak skutecznie wykorzystać wiedzę na temat tworzenia aplikacji cross-platform. Ponadto samodzielnie zbudujesz aplikację w trzech wariantach, na różne systemy, oraz przygotujesz ją do opublikowania.

Poznaj naszego eksperta

Daniel Krzyczkowski — aktywny uczestnik społeczności związanej z technologiami firmy Microsoft (prelegent konferencji oraz warsztatów), zdobywca tytułów Microsoft Most Valuable Professional oraz Xamarin Certified Mobile Developer. Prowadzi bloga, na którym opisuje swoje doświadczenia związane z programowaniem aplikacji mobilnych: http://mobileprogrammer.pl. Jest liderem oraz twórcą grupy Xamarin Warsaw Mobile Developers: https://www.meetup.com/XamarinWarsawMobileDevelopers oraz pasjonatem platformy Xamarin. Po godzinach rozwija swój projekt związany z Internet of Things (IoT).

Zostań ekspertem w dziedzinie tworzenia aplikacji cross-platform dla systemów Android, iOS oraz Windows na platformie Xamarin

Daniel Krzyczkowski

Przegląd