Reklama
Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do ES2020
  • Zabrze
Popularne
129 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… nowoczesny JavaScript

JavaScript, obecnie najpopularniejszy język programowania, w ostatnich latach przeszedł istną rewolucję. Wskutek wprowadzenia wielu innowacyjnych funkcjonalności zmienił się w bardzo nowoczesne narzędzie. Jednocześnie wielu osobom JavaScript nadal kojarzy się z prostym, niedopracowanym językiem, jakim był dekadę temu. Ten kurs go odczarowuje i pokazuje pełnię jego możliwości. Dzięki przedstawieniu najświeższych rozwiązań JavaScriptu nasze szkolenie przygotowuje do pisania krótszego i czytelniejszego kodu, wykorzystującego kompleksowo potencjał języka.

Znajomość nowych możliwości JavaScriptu, popularnie znanych jako ECMAScript 6 lub ES6, jest też częstym wymogiem podczas rekrutacji do pracy, dlatego warto je poznać, żeby dobrze wypaść w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs stawia nacisk na praktyczny aspekt omawianych zagadnień i stara się pokazać, jakie problemy rozwiązują nowo wprowadzone narzędzia. By w pełni przyswoić omawianą wiedzę, trzeba znać przynajmniej podstawy programowania oraz języka JavaScript.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W trakcie tego kursu video opanujesz wiedzę, dzięki której:

  • będziesz pisać czytelniejszy i krótszy kod,
  • sprawisz, że Twoje projekty będą nowoczesne,
  • zabłyśniesz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zrozumiesz nowoczesny kod JavaScript.

Co więcej…

…ukończywszy nasze szkolenie, będziesz mieć świadomość funkcjonalności, jakie oferują nowoczesne języki programowania.

Nowoczesny JavaScript. Kurs video. Nowości od ES6 do 2020 kończy się na poziomie zaawansowanym – uczestnik szkolenia uzyska pełną wiedzę o możliwościach języka JavaScript zgodnie ze stanem na 2020 rok. Dalsze działania będzie musiał podjąć już samodzielnie, wykorzystując to, czego dowiedział się w trakcie kursu.

Praktykując JavaScript w 2020 i 2021 roku…

…musisz wiedzieć, co oznacza pojęcie ECMASript i jak się ma do JavaScriptu. Powinieneś znać takie narzędzia jak babel czy webpack i rozumieć, czym różnią się od siebie zmienne var, let i const. Developer korzystający z pełni możliwości JavaScriptu rozumie również, czym są funkcje strzałkowe, klasy ES6 oraz symbole, wie, jak działają iteratory, generatory, a także słowo kluczowe yield. Zna asynchroniczność w JavaScripcie, rozumie funkcję słów kluczowych async i await, potrafi korzystać z obiektu promise. Ma opanowane: składnię rozwinięcia, przypisanie destrukturyzujące, rest parameter i operator Elvis. Ze świadomością tego, jak działają moduły ES6, umie wykorzystać je w node.js i przeglądarce. Oczywiście mapy, sety, weakmapy i weaksety oraz obiekty proxy nie mają przed nim tajemnic…

Niech Cię to nie przeraża. Wszystkie te pojęcia i zagadnienia opanujesz w trakcie pracy z naszym kursem video!

Współczesny język JavaScript jest bardzo potężnym narzędziem – wystarczy je dobrze poznać i dobrze wykorzystać.

Przegląd