Reklama
Niemiecki dla specjalistów IT. Kurs video. Poziom pierwszy. Komunikacja w codziennej pracy
  • Kraków
Popularne
99 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… niemiecki w IT!

Nie od dziś wiadomo, że w świecie IT wymagana jest znajomość języka angielskiego. Czy kiedykolwiek jednak przyszło Ci do głowy, że to właściwie za mało? A może zastanawiasz się właśnie nad podjęciem pracy u naszych zachodnich sąsiadów lub w międzynarodowym zespole, niekoniecznie wyłącznie anglojęzycznym? Albo próbowałeś tłumaczyć czy chociaż zrozumieć niemieckojęzyczne programy? Jest ich na rynku coraz więcej, a język branży IT różni się przecież od standardowego języka potocznego czy oficjalnego. W bogatych krajach Europy, w których niemiecki jest językiem powszechnie używanym — w Niemczech, Austrii, Szwajcarii — wciąż rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki, a oferowane tam wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne. Może więc czas przyswoić obowiązującą terminologię, poznać porządnie zasady gramatyczne i opanować prawidłową niemiecką wymowę?

Jeśli chcesz podjąć pracę w Niemczech lub masz niemieckich partnerów, czym prędzej zabierz się do rzetelnej nauki! Pomoże Ci w tym Niemiecki dla specjalistów IT. Kurs video. Poziom pierwszy. Komunikacja w codziennej pracy. Znajdziesz tu przydatne słownictwo związane z branżą IT oraz wiele zaczerpniętych z życia przykładów i interesujących wskazówek.

Dobry kurs to połowa sukcesu! Ucz się i na gorąco wykorzystuj zdobytą wiedzę!

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Poznasz podstawowe słownictwo z zakresu IT, a także to używane w miejscu pracy.
  • Zrozumiesz zasady gramatyki niemieckiej i będziesz je stosować w codziennej komunikacji.
  • Nauczysz się prawidłowej wymowy.
  • Sprawdzisz, jak używać języka w praktyce — autor podaje wiele przykładów oraz dzieli się osobistymi doświadczeniami.
  • Odkryjesz lifehacki, które przyśpieszą i ułatwią naukę niemieckiego.
  • Odnajdziesz analogie z innymi językami.

W ramach 71 lekcji składających się na ten kurs video będziesz ćwiczyć posługiwanie się żywym, komunikatywnym niemieckim, używanym zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Przekonasz się, jak z dnia na dzień poszerza się Twoje słownictwo, i zrozumiesz, jak podstawowe formy gramatyczne służą przekazywaniu treści. Zdobędziesz także sporą wiedzę metajęzykową, co ułatwi Ci logiczne konstruowanie wypowiedzi. Nie do przecenienia jest praktyczne przećwiczenie wymowy i nauka skutecznego korzystania ze słowników.

Ludzie pracujący w branży IT niezależnie od języka posługują się własnym żargonem, często niezrozumiałym dla niespecjalistów. Występujących w nim terminów nierzadko nie ma nawet w słownikach. Dzięki szkoleniu Niemiecki dla specjalistów IT. Kurs video. Poziom pierwszy. Komunikacja w codziennej pracy masz niepowtarzalną okazję poznać ów żargon od podszewki i zaskoczyć swoich pracodawców oraz współpracowników. Wystarczy, że się przyłożysz, a ukończysz kurs na poziomie A2/B1!

Niemiecki to Twój atut!

Język niemiecki nie należy do najłatwiejszych, ale ten kurs pomoże Ci pokonać początkowe trudności. Jeśli znasz już angielski, mniej więcej 40 procent nauki niemieckiego masz z głowy: do niektórych słów wystarczy tylko dodać umlauty! Oprócz terminologii charakterystycznej dla sektora IT Niemiecki dla specjalistów IT. Kurs video. Poziom pierwszy. Komunikacja w codziennej pracy pozwoli Ci nauczyć się podstaw języka ogólnego albo odświeżyć swoją wiedzę. Znajdziesz tu utarte zwroty, przydatne wyrażenia, informacje na temat tworzenia korespondencji i podstawowych dokumentów. Przyswoisz sprytne sposoby na zapamiętanie różnych konstrukcji i zobaczysz, jak wygląda konwersacja w wielu codziennych sytuacjach — ze współpracownikami, z klientami oraz szefostwem.

Przykłady na przekłady

Niezależnie od tego, co myślisz o języku niemieckim, jest on bardzo przydatny — szczególnie jeśli pracujesz w branży nowych technologii. Pamiętaj, Einstein mówił po niemiecku, a dziś niemieccy specjaliści należą do najlepszych na świecie. Jeśli podejmiesz trud nauczenia się podstaw tego języka, otworzą się przed Tobą całkiem nowe możliwości. Ten kurs zapewni Ci możliwie najbardziej komfortowy sposób nauki. Jego autor skupił się na przykładach wziętych z życia, a do nauczania podszedł zdecydowanie niebelfersko. Sprawdź, jak ułatwić sobie zapamiętywanie dzięki przydatnym trikom, mnemotechnice, atrakcyjnym skojarzeniom i konkretnym wskazówkom. Naucz się mówić wyraźnie, jasno i na temat, uporządkuj swoją wiedzę i zacznij się komunikować.

Jeśli starannie przerobisz cały materiał, będziesz rozumieć znaczenie przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach dotyczących spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego itd. Będziesz również swobodnie używać słownictwa komputerowego i dyskutować na temat spraw zawodowych.

Tylko dla wtajemniczonych

Niemiecki dla specjalistów IT. Kurs video. Poziom pierwszy. Komunikacja w codziennej pracy to furtka dla odważnych i ambitnych specjalistów z branży IT oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby podjąć pracę poza Polską. Pamiętaj, że niemiecki jest trudny jedynie na początku — potem poznaje się już tylko kilka dodatkowych zagadnień i trochę wyjątków. Ważną cechą niniejszego kursu jest położenie nacisku na wymowę i słownictwo komputerowe, ale także na tworzenie i obsługę dokumentów, takich jak wniosek urlopowy, reklamacja czy prezentacja podczas spotkania firmowego.

„Niemiecki nie jest najprostszym językiem na świecie, ale spójrz na siebie i zastanów się, co już zdołałeś ogarnąć, a za kilka godzin dorzucisz do tego… niemiecki! Razem udowodnimy, że nie taki diabeł straszny. Grzegorz Brzęczyszczykiewicz byłby z Ciebie dumny!”

Rafał Tondera

Przegląd