Reklama
vws19z
 • Warszawa
Popularne
89 za osobę(Stała)

Obierz kurs na… Windows Server 2019

Tak, to najwyższy czas, aby poznać nowatorskie, zaawansowane rozwiązania i funkcje proponowane przez najnowszy Windows Server 2019 – obecnie najbardziej profesjonalny i najczęściej używany w firmach sieciowy system operacyjny. Cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy stają przed wyborem tego typu oprogramowania. Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom zaawansowania i znajomości tego systemu, to tylko z naszym szkoleniem Microsoft Windows Server 2019. Kurs video. Nowoczesne administrowanie siecią.

Jeśli chcesz rozpocząć poznawanie tego systemu od podstaw, skorzystaj z naszego kursu Microsoft Windows Server 2019. Kurs video. Zostań administratorem sieci, którego autorem również jest Jacek Mielnik, doświadczony „sieciowiec” i dydaktyk.

Jeżeli miałeś już do czynienia z tym systemem lub ukończyłeś kurs podstawowy, koniecznie „zarzuć sieć” i wypłyń na szersze wody z naszym nowym szkoleniem. Poznaj najnowsze, zaawansowane funkcje Windows Server, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Czego nauczysz się podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

 • Nauczysz się instalować i promować serwer do roli kontrolera domeny w wersji Core.
 • Skonfigurujesz kontroler domeny tylko do odczytu.
 • Będziesz delegować użytkownikom uprawnienia do zarządzania serwerem tylko do odczytu.
 • Przeprowadzisz migrację kontrolera domeny do nowej wersji 2019.
 • Przeniesiesz role FSMO z jednego serwera na drugi.
 • Skonfigurujesz wirtualizację Hyper-V w Windows Server 2019.
 • Przygotujesz serwer do roli klastra.
 • Zainstalujesz i skonfigurujesz serwer poczty.
 • Przeprowadzisz wdrożenie Głównego Urzędu Certyfikacji.
 • Połączysz serwery i sieci wewnętrzne za pomocą routingu statycznego i dynamicznego.
 • Skonfigurujesz kontrolery domeny jako rozproszony system plików.

W ciągu przeszło 4 godzin kursu poznasz wiele zaawansowanych funkcjonalności systemu Windows Server 2019 oraz zobaczysz, jak wykonać określone operacje, niezbędne do sprawnego i nowoczesnego administrowania siecią. Poznasz nowe funkcje systemu, których nie miały poprzednie wersje, a bez których trudno wyobrazić sobie bezpieczne i optymalne zarządzanie siecią firmową. W porównaniu z poprzednimi wersjami najnowsza jest nastawiona na jeszcze większą wirtualizację, integrację z chmurą Microsoft Azure oraz bezpieczeństwo. Z kursu dowiesz się, jak przekłada się to na codzienną pracę administratora.

Admin w sieci

Po ukończeniu kursu będziesz mógł zostać administratorem sieci, zarządzającym środowiskiem Microsoft Windows Server. Będziesz potrafił konfigurować dostęp pracowników w firmie do systemów opartych na strukturze klient-serwer. Będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności do konfiguracji sieci prywatnej dla pracowników pracujących w domu lub w innej lokalizacji poza przedsiębiorstwem. Ułatwisz pracę administratorom WWW poprzez konfigurację odpowiedniego środowiska wykorzystywanego przez webmasterów. Na bazie naszego kursu będziesz mógł również przygotowywać się do szkoleń i certyfikatów firmy Microsoft.

„Dziwne, u mnie działa”, jak mawiają admini. Celem tego kursu jest przygotowanie Cię do roli administratora sieci opartej na rozwiązaniach Microsoft Windows Server. Praca administratora wydaje się bardzo łatwa, tymczasem jest niezwykle odpowiedzialna. Po ponad 25 latach na rynku Windows Server jest najbardziej zaawansowanym systemem firmy Microsoft do zarządzania przedsiębiorstwem.

Wyznaczaj sobie nowe cele, a zdobytą wiedzę wykorzystaj w pracy administratora sieci.

Jacek Mielnik

Przegląd