Reklama
Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci
  • Szczecin
Popularne
19.90 za osobę(Stała)

Szachy to gra, która rozwija logiczne myślenie i umiejętność analizy strategicznej. To także zabawa towarzyska, pozwalająca miło spędzić czas.

Jeśli Twoje dziecko pokocha szachy i będzie w nie systematycznie grać, szybko zauważysz pozytywne efekty tej pasji. Lepsza koncentracja, kreatywne myślenie, rozwój intelektualny i odpowiedzialność za własne decyzje — to tylko niektóre korzyści płynące z gry w szachy.
Jeśli chcesz zachęcić swoje dziecko do zainteresowania się szachami, podaruj mu ten kurs video. Mały szachista. Kurs video. Poziom pierwszy. Nauka gry w szachy dla dzieci to szkolenie prowadzone przez wybitnego instruktora szachowego, który nie tylko potrafi zainteresować dzieci grą, lecz także przekazać im wiedzę w sposób jasny, prosty i skuteczny.

Co czeka dziecko podczas tego szkolenia?

Kurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku od siedmiu do dwunastu lat, mających nikłe lub żadne pojęcie o grze w szachy. W trakcie szkolenia dziecko pozna podstawowe zasady gry w szachy oraz zrozumie, na czym polega szachowanie i matowanie. Nauczy się patrzeć na partie jak prawdziwy szachista, odkryje mocne i słabe strony figur na szachownicy i zacznie koordynować ruchy całej swojej armii. Ponadto dowie się więcej o punktach szachowych, zbijaniu bierek przeciwnika i konkretnych sposobach matowania króla. Sprawdzi, na czym polega przewaga pozycyjna i mat szewski, oraz opanuje zasady przeprowadzania ataku z zaskoczenia. Odkryje także różne inne zalety gry, dowie się, jak grać z przeciwnikiem oraz z komputerem, nauczy się kreatywnie myśleć i szybko analizować problemy… nie tylko szachowe. Ukończenie kursu pozwoli dziecku swobodnie poruszać się po szachownicy i z przyjemnością oddawać się tej rozrywce.

Zatem do dzieła!

Przegląd