Reklama
linkn
  • Łeba
99 za osobę

Obierz kurs na… profesjonalną obecność w mediach społecznościowych

Nie ma cię w mediach społecznościowych, nie istniejesz – to powiedzenie często wybrzmiewa w rozmowach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych. I jest w nim wiele prawdy. Bo choć sporo osób wciąż wzbrania się przed spędzaniem czasu w social mediach i udostępnianiem za ich pośrednictwem informacji o sobie, ta nieobecność zaczyna być postrzegana wręcz jako… Cóż, może podejrzana to za mocne określenie, ale co powiesz na: zastanawiająca? Statystyki pokazują, że prawie 80% użytkowników internetu poszukuje w sieci informacji o firmach i osobach, z których usług zamierzają skorzystać. Zwyczajem stało się dodawanie nowo poznanych osób do znajomych także na Facebooku. Jeśli ktoś z naszych przyjaciół robi ciekawe zdjęcia, chętnie je doceniamy, klikając serduszka na Instagramie. Z kolei w ramach starań o nową pracę, a także w celu pozyskania kolejnych klientów lub współpracowników wchodzimy na LinkedIn.

Jeśli jeszcze nie ma Cię w tym serwisie dla profesjonalistów, koniecznie to napraw! Nie marnuj swojej szansy – profil na LinkedIn stanie się nie tylko Twoim internetowym CV, ale przede wszystkim miejscem, w którym będziesz sprzedawać swoje usługi i produkty. Nie czekaj zatem, tylko uruchom nasz kurs i dowiedz się, jak efektywnie budować markę osobistą w serwisie i jak efektywnie wykorzystać to narzędzie do stworzenia i rozszerzania własnej sieci kontaktów, sprzedaży produktów, zdobywania pracy. Jeśli poszukujesz nowych dróg rozwoju zawodowego, LinkedIn jest właśnie dla Ciebie. Jeśli nie potrafisz się po nim poruszać, nie martw się – razem się tego nauczymy.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

Ten kurs:

  • Podpowie Ci, jak poprawnie założyć konto w serwisie LinkedIn
  • Pomoże zoptymalizować profil pod kątem algorytmu wyszukiwania
  • Objaśni, jak należy uzupełnić dane, by Twój profil był prawdziwie profesjonalny
  • Uświadomi Ci wagę rekomendacji
  • Krok po kroku ułatwi Ci założenie dwujęzycznego profilu
  • Wyjaśni zasady, na jakich działa wyszukiwarka LinkedIn
  • Podpowie sztuczki i triki, dzięki którym Twoje publikacje staną się angażujące i zatrzymają użytkowników LinkedIn na dłużej
  • Stanie się dla Ciebie bazą pozwalającą zbudować pożądaną sieć kontaktów

Co więcej…

  • Dzięki szkoleniu dowiesz się, czym są LinkedIn Events i dlaczego warto korzystać z tej funkcji

LinkedIn na start. Kurs video. Zbuduj markę osobistą kończy się na poziomie podstawowym. To propozycja przede wszystkim dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z LinkedIn lub, po założeniu konta, nie wiedzą, jakie kroki wykonać, by wycisnąć z tego narzędzia jak najwięcej.

Serwis dla aktywnych zawodowo

LinkedIn został uruchomiony w 2003 roku. Jego pomysłodawcą i twórcą był amerykański przedsiębiorca Reid Hoffman; w 2016 roku serwis trafił pod skrzydła Microsoftu. LinkedIn od początku był projektowany jako miejsce do nawiązywania zawodowych kontaktów, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Dziś w serwisie zarejestrowanych jest ponad 770 milionów kont z około 200 krajów. Za pośrednictwem LinkedIn można nie tylko założyć i prowadzić konto osobiste – serwis udostępnia również przestrzeń dla obecności firm, narzędzia do blogowania, narzędzia rekrutacyjne i reklamowe, a także narzędzie do organizowania w sieci profesjonalnych wydarzeń LinkedIn Events.

Jeśli działasz w biznesie, szukasz pracy, jesteś u progu kariery zawodowej, nie możesz nie korzystać z LinkedIn. Niestety, wiele osób wciąż traktuje ten serwis jako miejsce do tworzenia wirtualnej wersji swojego CV, a to portal społecznościowy z krwi i kości – z możliwością budowania sieci kontaktów (tak cenną!), wchodzenia w interakcje z innymi użytkownikami. To miejsce, w którym możesz się dzielić wiedzą lub pozyskiwać ją od innych. Siła kontaktów, networkingu na LinkedIn jest naprawdę niesamowita – wystarczy być systematycznym, by znaleźć nową pracę, pozyskać klientów, zbudować pozycję eksperta w branży. Odważ się i zacznij działać!

Przegląd