Reklama
vpaila
  • Bielsko-Biała
Popularne
79 za osobę(Stała)

Laravel jest jednym z dwóch najpopularniejszych obecnie frameworków języka PHP. Nie bez przyczyny: ekspresywna, elegancka składnia Laravela sprawia, że tworzenie aplikacji z jego użyciem jest doświadczeniem przyjemnym, a zarazem kreatywnym. Na plus należy zaliczyć również jego bogatą dokumentację. W efekcie produkty finalne powstają szybko, są też zwykle wolne od błędów.
Sama praca z frameworkiem nie jest trudna, pogłębianie wiedzy na jego temat także nie sprawia większych problemów. Jedynie początki mogą okazać się kłopotliwe. Dlatego właśnie stworzyliśmy ten kurs. Uczestnictwo w nim stanowi świetny wstęp do nauki programowania aplikacji internetowych w ogóle, a w coraz popularniejszej platformie programistycznej języka PHP – w szczególności.

Co Cię czeka podczas szkolenia Laravel. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie aplikacji w PHP?

W trakcie pracy z tym kursem video dowiesz się, czym jest i jak działa Laravel; nauczysz się go uruchamiać oraz instalować, poznasz też jego najważniejsze narzędzia i metodologię pracy z nimi. Po opanowaniu reguł tworzenia aplikacji internetowych i zarządzania nimi w Laravelu przestudiujesz metody analizowania i naprawy błędów. Co więcej, w trakcie zaznajamiania się z Laravelem nauczysz się także najważniejszych zasad tworzenia stron WWW.

Przegląd