Reklama
Joga. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawowe asany
  • Gdynia
Popularne
59 za osobę(Stała)

Może w to nie uwierzysz, ale wystarczy znaleźć piętnaście minut dziennie, by poczuć się dużo lepiej, spokojniej, zdrowiej. Masz wolny kwadrans? Jeśli tak, potrzebne Ci będą jeszcze tylko: mata albo dywanik, niekrępujący ruchów strój, pasek (może być taki do szlafroka) i trochę dobrych chęci. Oraz Joga. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawowe asany na dobry początek! Joga z definicji oznacza „łączenie” i jest wspaniałym narzędziem pozwalającym uświadomić sobie, że ciało, umysł i duch stanowią jedność. Łączy je nierozerwalna więź. Świadomość tego faktu i umiejętność korzystania z tej wiedzy pozwalają osiągnąć życiową równowagę.

Badania wykazały, że joga wspaniale wpływa nie tylko na kondycję psychiczną i umysłową, lecz także na stan zdrowia ćwiczących. Poprawia wytrzymałość i odporność organizmu, wzmacnia mięśnie, redukuje bóle kręgosłupa. Dzięki jodze spada masa ciała, reguluje się metabolizm i usprawnia praca narządów wewnętrznych. A że w zdrowym ciele zdrowy duch, jogini mówią o sobie, że mają więcej energii, lepiej śpią, pozytywniej myślą i potrafią się skuteczniej dystansować wobec negatywnych wydarzeń.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Dzięki naszemu krótkiemu kursowi zwiększysz świadomość swojego ciała, ponieważ stopniowo i w sposób zrównoważony rozwinie się Twoja siła i elastyczność. Zaczniesz obserwować swoje reakcje na głębszym poziomie i dowiesz się, jak zmieniając ułożenie ciała i oddech, zmienić stan umysłu. Zatem do dzieła!

Przegląd