Reklama
vjsnas
  • Częstochowa
Nowe
169 za osobę

Obierz kurs na… solidne opanowanie języka JavaScript

JavaScript jest językiem programowania, bez którego nie mogłyby istnieć używane dziś strony internetowe i aplikacje. Za przeważającą większością z nich bowiem stoi kod pisany właśnie w tym języku. Jego skrypty służą najczęściej do zapewniania interakcji. Reagują one na zdarzenia, walidują dane wprowadzane w formularzach, tworzą – czasem bardzo skomplikowane – efekty wizualne. Można więc powiedzieć, że tym, co czyni strony i aplikacje „żywymi”, interaktywnymi, współpracującymi z użytkownikiem, jest właśnie skryptowy język programowania JavaScript. Dlatego też jego dobra znajomość jest niezbędna każdemu programiście, który projektuje witryny internetowe i aplikacje. Czyli w praktyce… tak, prawie każdemu!

Nasz kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć pracę z JavaScriptem. Stanowi doskonały wstęp do nauki języka i poznania jego najważniejszych bibliotek i frameworków. Zapoznaje z niezbędnymi pojęciami, takimi jak zmienne, typy, metody, instrukcje warunkowe, zdarzenia, i ich zastosowaniem. Objaśnia, czym jest DOM i obiekt Math, a także uczy tworzenia w JavaScripcie HTML-a i CSS-a. Krótko mówiąc, szkolenie przygotuje Cię do samodzielnego radzenia sobie z JS, co znacznie wzbogaci Twoje projekty, strony czy sklepy internetowe i otworzy przed Tobą nowe możliwości znalezienia dobrze płatnej pracy w branży IT.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W ramach proponowanego przez nas kursu:

  • Opanujesz najważniejsze zagadnienia języka
  • Poznasz zmienne i typy danych
  • Przyjrzysz się metodom tablic i instrukcjom warunkowym
  • Będziesz operować na pętlach i funkcjach
  • Dowiesz się, czym jest Document Object Model (DOM)
  • Poćwiczysz obsługę zdarzeń
  • Zrozumiesz, czym są funkcje związane z czasem w JavaScripcie

Co więcej…

  • Będziesz trenować w praktyce, realizując 10 ciekawych projektów w języku JavaScript!

JavaScript. Kurs video. 10 projektów, które rozwiną Twoje umiejętności zakończysz na poziomie podstawowym, zdobywając solidne podstawy języka JavaScript. Do osiągnięcia biegłości w tym zakresie będziesz potrzebować oczywiście także praktyki własnej.

Programista JavaScript

Zdobyte podczas naszego szkolenia umiejętności są niezbędne programiście, który pracuje przy tworzeniu stron internetowych, e-sklepów, aplikacji desktopowych i mobilnych. Jeśli działasz w zespołach realizujących tego typu zlecenia albo myślisz o tym, by zawodowo rozwijać się właśnie w tym kierunku, nasz kurs pozwoli Ci rozpocząć i (lub) poćwiczyć pracę w JavaScripcie, jak również poszerzyć portfolio, co może okazać się pomocne w zdobyciu pracy związanej z web developmentem i budową serwisów opartych na CMS.

Przegląd