Reklama
Java RESTful API z wykorzystaniem Hibernate. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie panelu administracyjnego
  • Dębica
Popularne
59 za osobę(Stała)

REST to wzorzec — czy też styl — architektury oprogramowania, narzucający dobre praktyki tworzenia systemów rozproszonych, czyli takich, które składają się z wielu obiektów. Wywodzi się z doświadczeń przy pisaniu specyfikacji protokołu HTTP dla tego typu systemów, obecnie jest wykorzystywany przez większość aplikacji internetowych w komunikacji klient-serwer. Kurs przygotuje słuchacza także do rozwijania aplikacji i tworzenia gotowych modułów panelu administracyjnego strony internetowej, sklepu, bloga itp.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W trakcie pracy z niniejszym kursem video zbudujesz aplikację o wysokim walorze użytkowym i stworzysz backend panelu administracyjnego. Poznawszy podstawy programowania serwisu RESTful, przygotujesz się do dalszej, samodzielnej pracy z aplikacją, dodając do niej encje czy też budując część frontendową. Co więcej, przy okazji pracy z kursem zaznajomisz się z kilkoma technologiami, z którymi developer Javy współpracuje na co dzień, takimi jak: Java 8, biblioteka Jersey, framework Hibernate oraz baza danych MySQL.

Java RESTful API z wykorzystaniem Hibernate. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie panelu administracyjnego kończy się na poziomie średnio zaawansowanym. Kolejnym etapem nauki powinno być opanowanie mechanizmu autentykacji użytkowników.

Przegląd