Reklama
Frontend developer. Kurs video. JavaScript. Poziom średnio zaawansowany
  • Tomaszów Mazowiecki
Popularne
89 za osobę(Stała)

Obierz kurs na samodzielność freelancera

Po ukończeniu proponowanego przez nas kursu video będziesz w pełni do tego przygotowany! Szkolenie, które wprowadzi Cię na wyższy stopień wtajemniczenia w JavaScript, przy założeniu, że znasz również CSS i HTML, zmieni Cię z adepta programowania w całkowicie autonomicznego frontend developera. Jeśli zdecydujesz się poświęcić kilka godzin na zgłębianie tajników, opanowywanie trików i poznawanie narzędzi przynależnych do ekosystemu języka JavaScript, nie pozostanie nam nic innego, jak życzyć Ci powodzenia na nowej drodze programistycznego życia.

Możliwe, że miałeś już okazję uczestniczyć w poprzednich szkoleniach Radosława Madeckiego. Pewnie zatem masz jakieś wyobrażenie o tym, czego się spodziewać. Jeśli nie, podpowiadamy: czeka Cię minimum teorii! Większość kursu to zajęcia praktyczne z sugestiami zadań. Dzięki temu z wiedzy oferowanej w ramach kursu będziesz mógł korzystać przez długi czas i wracać do niego nawet wtedy, gdy zadomowisz się na rynku w roli samodzielnego frontendowca. Uwaga – kurs zahacza również o tematy, które często są pomijane albo nauczane osobno, takie jak Git, organizacja plików czy dobre praktyki projektowe.

Co Cię czeka w trakcie naszego profesjonalnego szkolenia?

Podczas pracy z tym kursem video:

  • Dowiesz się, na czym polega synchroniczność w JavaScripcie, jaka jest jej historia oraz przyszłość.
  • Nauczysz się komunikować z backendem.
  • Zrozumiesz działanie połączeń pomiędzy klientem a serwerem oraz działanie API.
  • Uczynisz pierwszy krok w stronę dobrych praktyk projektowych.
  • Będziesz refaktorować aplikacje, tworzyć aplikacje oparte na klasach ES6 i na danych z backendu.
  • Zaczniesz korzystać z Promise oraz callbacków.
  • Stworzysz moduły JavaScriptu (ES6 modules).
  • Zaprzyjaźnisz się z NPM/Yarn, Gitem oraz GitHubem.
  • Opanujesz zasady optymalizacji kodu i dynamicznej zmiany stylów aplikacji.

Co więcej…

Poznasz najczęstsze zadania rekrutacyjne i dowiesz się, jak przygotować się do procesu poszukiwania pracy (gdybyś jednak wolał pracować na przykład w software house, a nie jako freelancer).

Frontend developer. Kurs video. JavaScript. Poziom średnio zaawansowany kończy się na poziomie, który pozwala z powodzeniem rozpocząć pierwszą pracę, staż, praktykę lub zapoczątkować karierę freelancerską; sprawi, że staniesz się samodzielnym programistą i będziesz mógł rozwijać się dalej, już samodzielnie.

A teraz konkretnie…

Co będziesz mógł robić, gdy dogłębnie poznasz język JavaScript? Otworzy się wówczas przed Tobą świat nowoczesnych aplikacji internetowych i aplikacji SPA (czyli takich, które wczytują się w całości za jednym razem). Będziesz też w stanie tworzyć w pełni sprawne testy automatyczne. Oczywiście – we współpracy z backend developerem wykreujesz bardziej skomplikowane serwisy i aplikacje. Staniesz się wreszcie pełnoprawnym członkiem społeczności programistów open source, dzięki czemu uzyskasz szansę na dalszy rozwój zawodowy. Przy odrobinie wysiłku zdobędziesz pierwsze zlecenia, będziesz też mógł starać się o pracę w firmach programistycznych i agencjach reklamowych, gdzie ożywisz i wdrożysz piękne layouty przygotowane przez Twoich kolegów designerów.

Przegląd