Reklama
Fizjoterapia dzieci i niemowląt
  • Cała Polska
1206.45 za osobę

Fizjoterapia dzieci i niemowląt to publikacja poradnikowa z kompleksowym pakietem terapeutycznym. Zawiera ona omówienie metod neurofizjoterapeutycznych wraz z filmami instruktażowymi zawartymi na płytach DVD. To poradnik dla fizjoterapeutów, którzy na co dzień skupiają się na pracy z najmłodszymi pacjentami. Jest on źródłem rzetelnych i przydatnych w praktyce lekarza informacji. Fizjoterapia dzieci i niemowląt to publikacja w wygodnej formie, dzięki której szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Kliknij i zapisz się na szkolenie

Cena: 1206,45 zł

Poradnik fizjoterapia dla dzieci i niemowląt dla rozwoju codziennej praktyki

Publikacja Fizjoterapia dzieci i niemowląt zawiera wskazówki i porady w zakresie terapii i ćwiczeń w środowisku domowym. Na płytach znajdą Państwo również porady co do pielęgnacji, noszenia, ubierania, karmienia oraz masażu dziecka. Publikacja podzielona jest na następujące działy: neurologia, skoliozy i wady postawy, ortopedia, choroby genetyczne, inne schorzenia. Każdy film zawiera ćwiczenia, techniki fizjoterapeutyczne, a także etapy postępowania terapeutycznego. Ponadto opatrzone są one komentarzami na poszczególnych etapach wykonywania sekwencji ruchów. Opcja stopklatki pozwala na możliwość dokładnego zobaczenia ułożenia rąk i postawy terapeuty.

Ponadto Fizjoterapia dzieci i niemowląt zawiera opracowanie książkowe z opracowanymi pod względem praktyki przykładami stymulacji metodami neurofizjologicznymi dzieci do aktywności w czynnościach życia codziennego, porady dotyczące doboru i metod technik do stanu pacjenta oraz skale oceny fizjoterapeutycznej. Będą mogli zapoznać się Państwo z wieloma przykładowymi ćwiczeniami i postępowaniem fizjoterapeutycznym z grafiką oraz metodyką ich wykonywania

 

Przegląd