Reklama
Facebook Ads. Kurs video. Marketing w social mediach
  • Karpacz
PolecanePopularne
89 za osobę

Obierz kurs na… swoich klientów na Facebooku

Dla wielu z nas social media są niemal synonimem internetu. Chętnie spędzamy w nich i z nimi czas – scrollowanie Facebooka czy Instagrama to oczywista czynność, jaką podejmujemy w wolnej chwili, na przykład w autobusie, w kolejce na poczcie, a nawet przed snem lub tuż po przebudzeniu. Można na to narzekać, można wieszczyć ponurą przyszłość ludzkości i opowiadać o negatywnych skutkach przebodźcowania i łykania płynącej z mediów społecznościowych papki informacyjnej. Ale tak po prostu jest: z usług Facebooka na przykład korzysta już 2,5 miliarda ludzi. To potężna armia użytkowników tego serwisu i… Twoich potencjalnych klientów!

Nie możesz pominąć tego kanału w swojej strategii reklamowej. Aby jednak potencjalnych klientów zmienić w realnych, trzeba wiedzieć, co zrobić, by do nich dotrzeć. Innymi słowy: musisz opanować mechanizmy reklamowe Facebooka. Nie jest to bardzo trudne, o czym mamy nadzieję Cię przekonać podczas naszego szkolenia, a niesie wiele korzyści: odpowiednio przygotowana reklama, z właściwie zdefiniowaną grupą odbiorców, dotrze precyzyjnie do ściśle wybranych przez Ciebie osób nie tylko na Facebooku. Także na Instagramie, Messengerze i WhatsAppie! Tym bardziej warto się zainteresować narzędziem Facebook Ads i zacząć korzystać z social mediów nie tylko dla rozrywki, ale i w celach reklamowych.

Co Cię czeka w trakcie naszego profesjonalnego szkolenia

Dzięki naszemu kursowi video:

  • Dowiesz się, jak skonfigurować konto reklamodawcy
  • Poznasz zasady tworzenia reklam na Facebooku
  • Przygotujesz zestaw reklam krok po kroku
  • Zdefiniujesz niestandardową grupę odbiorców
  • Ustawisz pierwszą reklamę
  • Dodasz do reklamy piksel Facebooka
  • Nauczysz się trzymać pieczę nad kampanią (optymalizacja, analiza, raportowanie)

Co więcej:

  • Przyjrzysz się wszystkim przydatnym narzędziom, jakie oferuje system Facebook Ads

Facebook Ads. Kurs video. Marketing w social mediach kończy się na poziomie średnio zaawansowanym – po szkoleniu będziesz w stanie nie tylko włączyć reklamę, ale również przeanalizować jej efektywność i wskazać obszary do poprawy lub skalowania wyniku.

Social media manager

Wiedza, jaką oferujemy w ramach kursu, przyda Ci się, jeśli jesteś właścicielem firmy, którą chcesz rozwijać poprzez docieranie z reklamą do użytkowników Facebooka, Messengera, WhatsAppa i Instagrama. To oczywiste – dzięki szkoleniu poszerzysz swoje kanały dotarcia. Może się okazać przydatna także wówczas, gdy myślisz o karierze social media managera. Jeśli lubisz świat social mediów, potrafisz kreować angażujące posty, a śledzenie nowinek i zmian w wirtualnym świecie sprawia Ci przyjemność – to wciąż potrzeba Ci wiedzy dotyczącej reklamowania w nim usług i produktów, podbijania widoczności postów, kreowania reklam dobranych stricte do jasno zdefiniowanej (i ustawionej) grupy klientów, którą na FB nazywa się „grupą odbiorców”. Rzecz jasna nasz kurs to tylko wstęp do Twojej kariery w roli social media ninja, ale… to dobry wstęp. Rzetelny i stanowiący świetny punkt wyjścia do dalszego rozwoju.

Przegląd