Reklama
Diagnostyka obrazowa małych zwierząt w przypadkach klinicznych
  • Cała Polska
1843.77 

Diagnostyka obrazowa małych zwierząt w przypadkach klinicznych to program edukacyjny skierowany do lekarzy weterynarii, który powstał w odpowiedzi na ich potrzeby edukacyjne. Zawiera on płyty instruktażowe z praktycznym komentarzem oraz analizą obrazów prawidłowych i patologii wraz z obowiązującymi standardami wykonywania badań obrazowych.

Kliknij i zapisz się na szkolenie

Cena: 1843,77 zł

Program edukacyjny skierowany do lekarzy weterynarii

Wszystkie filmy w programie opierają się na tym samym schemacie. We wstępie znajdziesz omówienie zagadnienia. Następnie poznasz prawidłowe techniki ułożenia zwierząt oraz wykonywania badania – jak uzyskać właściwy obraz w badaniu pacjentów oraz właściwie wykonać wszystkie obserwacje i pomiary, aby uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Część dotycząca diagnostyki skupia się na przedstawieniu obrazów prawidłowych oraz patologii, uszkodzeń układów i narządów zgodnie z obowiązującymi standardami wykonywania badań obrazowych. W każdym przypadku pokazujemy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas diagnostyki obrazowej.

Autorzy programu to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzielą się tajnikami swojej pracy oraz opisami najciekawszych przypadków. Diagnostyka obrazowa małych zwierząt w przypadkach klinicznych sprawi, że zdobędziesz wystarczającą wiedzę, by samodzielnie leczyć trudne przypadki, bez potrzeby odsyłania ich do konkurencji. Poznaj najwyższe standardy leczenia!

 

Przegląd