Reklama
Diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne na dvd
  • Cała Polska
1597.77 za rok

Diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne na DVD to program edukacyjny skierowany do fizjoterapeutów, który powstał w odpowiedzi na ich potrzeby edukacyjne. Nasze kursy fizjoterapeutyczne prezentują najciekawsze zabiegi i metody stosowane w rehabilitacji pacjentów z różnymi dysfunkcjami. To okazja, by zdobyć praktyczną wiedzę w wygodnej formie, do której można powrócić w dowolnej chwili.

Kliknij i zapisz się na szkolenie

Cena: 1597,77 zł

Kursy fizjoterapeutyczne, które wesprą Twoją codzienną praktykę

Wszystkie kursy fizjoterapeutyczne składają się z 47 filmów instruktażowych z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji opracowanych w atrakcyjnych cyklach szkoleniowych. Filmy umożliwiają m.in. zaobserwowanie poszczególnych sekwencji i płynności ruchów fizjoterapeuty oraz poznanie zasad kompleksowej pracy z pacjentem. Szeroko omawiana jest zarówno diagnostyka fizjoterapeutyczna, jak i samo postępowanie. Wybierając nasze kursy fizjoterapeutyczne, możesz obserwować praktykę oraz dokładnie przyjrzeć się wszystkim etapom pracy ekspertów.

Kurs zawiera także prezentację poszczególnych ćwiczeń oraz wskazówki, dotyczące tego, jak uniknąć błędów podczas ich wykonywania. Ponadto diagnostyka fizjoterapeutyczna wraz z odpowiednim postępowaniem omawiana jest przez doświadczonych specjalistów. Przedstawiamy zastosowanie najskuteczniejszych metod – w leczeniu pacjentów łączymy techniki z osteopatii, Cyriaxa, Mulligana, McKenziego, PNF i neuromobilizacji. Wybierając kurs na DVD, nie ponosisz kosztów wyjazdów na szkolenia i możesz wielokrotnie powrócić do interesujących Cię materiałów.

Przegląd