Reklama
vjazak
  • Cała Polska
139 za osobę

Obierz kurs na karierę mistrza danych

Data science, big data – odkąd naszą wirtualną rzeczywistość opanowały wiedzące o nas wszystko ciasteczka, wyszukiwarka Google i media społecznościowe, te słowa budzą emocje i nadzieję u wielu osób zajmujących się biznesem. Kto ma dostęp do danych, ten trafił na żyłę złota. A kto potrafi je odpowiednio sortować, filtrować i – co najważniejsze – wyciągać z nich wnioski, ten może naprawdę dużo! Nic dziwnego, że specjaliści w tej dziedzinie są sowicie wynagradzani – w 2020 roku data scientist był trzecim najlepiej opłacanym zawodem w branży IT w Stanach Zjednoczonych.

Siłą rzeczy zawód data scientist (po polsku mówi się czasem „mistrz danych”) zyskuje na popularności. Coraz więcej firm i organizacji dostrzega wagę zbierania i analizowania pozyskanych danych w kontekście przyszłości i strategicznego planowania działalności. Stąd ogłoszeń z propozycjami zatrudnienia dla specjalistów z tej dziedziny nie brakuje, a fraza „data scientist zarobki” jest szalenie popularna! Liczba miejsc pracy rośnie proporcjonalnie do tego, jak zwiększa się ilość danych. Czyli naprawdę szybko! Dlatego przy wyborze informatycznej specjalizacji warto rozważyć karierę „mistrza danych”. Nie tylko dla pieniędzy. Także dlatego, że daje ona możliwość ciągłego rozwoju i nauki nowych aspektów.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

Szkoląc się w ramach tego kursu online:

  • Poznasz specyfikę pracy na stanowisku data scientist
  • Zdobędziesz umiejętność rozróżniania obszarów pracy z danymi
  • Opanujesz podstawy pracy z językami: Python, R, SQL
  • Zaznajomisz się ze środowiskami big data

Co więcej…

  • W trakcie szkolenia dowiesz się też, jak stworzyć atrakcyjne dla przyszłych pracodawców CV i portfolio data scientist

Data Science – zawód przyszłości. Kurs video. Jak rozpocząć karierę w pracy z danymi jest wprowadzeniem do pracy w dziedzinie data science, kończy się więc na poziomie podstawowym. Wyposaży Cię jednak w wiedzę niezbędną do dalszego, samodzielnego rozwoju i podpowie, po jakie narzędzia sięgać, aby doskonalić warsztat profesjonalisty.

Nauka o danych

Data science to dziedzina prawdziwie interdyscyplinarna, w której używa się naukowych metod, procesów, algorytmów i systemów do wydobywania wiedzy, a także spostrzeżeń ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych danych. Z wiedzy zdobytej na podstawie analizy danych zaś korzysta się w szerokim przekroju zastosowań.

Data science blisko wiąże się z takimi pojęciami jak data mining (eksploracja danych), machine learning (samouczenie się maszyn) i big data (praca na dużych zbiorach danych).

To dziedzina niezwykle rozległa, oferująca naprawdę duże możliwości, jeśli chodzi o karierę i rozwój. Idealna dla kogoś, kto czuje, że jego powołaniem jest analiza.

Jeśli wiesz, że to właśnie Ty, nie czekaj, tylko działaj! Uruchom kurs i w krótkim czasie (bez setek godzin poświęconych na poszukiwanie rozmaitych materiałów) zanurz się w fascynujący świat danych.

I wreszcie zacznij poruszać się wśród nich jak profesjonalista!

Przegląd