Reklama
CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy
  • Rzeszów
Popularne
59 za osobę(Stała)

Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy? Profesjonalne zaprezentowanie produktów? To umiejętności, bez których nie poradzi sobie żaden dział marketingu.

Proponowany przez nas CorelDRAW X7. Kurs video. Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy to pierwszy krok do ich zdobycia. Czterdzieści siedem lekcji szczegółowo objaśnia, jak zaprojektować logo, papier firmowy i wizytówkę, przygotować teczkę ofertową, ulotkę i gadżety reklamowe, a później w efektowny sposób zaprezentować gotowy projekt. Nasza ekspertka krok po kroku wprowadzi Cię w zagadnienia grafiki użytkowej.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Kurs jest przeznaczony dla średnio zaawansowanych użytkowników programu CorelDRAW, którzy chcieliby zgłębić tajniki takich funkcji jak krzywe Béziera, operacje boolowskie, harmonia kolorów, wypełnienia tonalne czy style obiektów. Dzięki ich wykorzystaniu adepci grafiki użytkowej posiądą między innymi umiejętność wykonywania mockupów, czyli uniwersalnych makiet służących do prezentacji projektów. Wszystkie wektorowe grafiki stworzone w programie CorelDRAW mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w wersji elektronicznej, jak i do wysokiej jakości wielkoformatowych wydruków.

Wejdź w zupełnie nowy wymiar grafiki! Dzięki zaawansowanym narzędziom dostępnym w pakiecie CorelDRAW X7 przygotowane przez siebie projekty przedstawisz także w przestrzeni trójwymiarowej. Wykorzystanie rad zawartych w kursie sprawi, że wyniki Twojej pracy dosłownie nabiorą głębi, a tym samym staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla odbiorcy.

Zatem do dzieła!

Przegląd