Reklama
Chirurgia miękka i twarda małych zwierząt na dvd
  • Cała Polska
392.37 za osobę

Cykle „Chirurgia miękka i twarda małych zwierząt” oraz „Diagnostyka obrazowa małych zwierząt w przypadkach klinicznych” to programy edukacyjne skierowane do lekarzy weterynarii, powstałe w odpowiedzi na ich potrzeby. Wszystkie zagadnienia zostały przedstawione przez cenionych w branży specjalistów, a filmy opatrzono szczegółowymi objaśnieniami. Przystępna forma programów sprzyja przyswajaniu nowych, użytecznych informacji.

Kliknij i zapisz się na szkolenie

Cena: 392,37 zł

Programy stworzone w odpowiedzi na potrzeby specjalistów

Kurs „Chirurgia miękka i twarda małych zwierząt” zawiera kompleksowe przedstawienie diagnostyki, całego zabiegu oraz zaleceń operacyjnych. W ramach kursu prezentujemy normy i patologie w obrazie kości, jelit, żołądka, serca, płuc i narządów klatki piersiowej. Dzięki programowi poznasz m.in. techniki ułożenia zwierząt oraz wykonania badania. Każdy film przebiega według określonego schematu.

„Diagnostyka obrazowa małych zwierząt w przypadkach klinicznych” to program zawierający zasady wykonywania badań i odczytywania zmian w obrazach USG i RTG. Każdy film to osobny temat, w którym specjaliści prezentują najciekawsze przypadki z polskich klinik. To aż 18 zrealizowanych filmów, 28 przedstawionych zabiegów oraz wsparcie 10 specjalistów weterynarii. W ramach cyklu omówiono następujące tematy: obraz kości w badaniu RTG, jelito cienkie, jelito grube, żołądek, trzustka, wątroba – norma i patologia w technikach obrazowych, normy i patologie serca i płuc, ocena płodów małych zwierząt technikami obrazowymi oraz ocena ultrasonograficzna układu moczowo-płciowego u kotów oraz psów.

Przegląd