Reklama
vcdlaa
  • Kielce
149 za osobę

Obierz kurs na… abecadło programowania

Kariera programisty wielu osobom wydaje się niezwykle atrakcyjna. Nie ukrywajmy: nie chodzi tylko o rozwiązywanie skomplikowanych problemów informatycznych i pisanie świetnych aplikacji. Chodzi także o pieniądze. W branży zarabia się naprawdę dobrze. Tylko czy każdy jest stworzony do tego, by spędzać większość dnia przed monitorem komputera na tworzeniu kolejnych linijek kodu? Tego nie można sprawdzić, ucząc się teorii, to trzeba przetestować w praktyce! Na szczęście po to, by zacząć programować, nie musisz od razu kończyć wieloletnich studiów. Na początek wystarczy opanować podstawy – i inteligentnie wybrać do tego język programowania.

C# nadaje się do tego celu idealnie. Stworzony przez Microsoft, jest niezwykle uniwersalnym obiektowym językiem programowania. Podejście obiektowe pozwala na powiązanie danych z procedurami, ułatwia pisanie, utrzymanie kodu i jego rozwijanie. Dzięki połączeniu C# z platformą .NET język, początkowo przygotowany do pisania pod Windows, służy również programistom Linux i Mac. W tym miejscu warto się na moment zatrzymać przy .NET – to bowiem nie tylko platforma uruchomieniowa, ale także framework, rozszerzający znacznie możliwości programisty piszącego w C#.

Jeśli zdecydujesz się na nasz kurs, opanujesz zarówno najważniejsze funkcjonalności języka C#, jak i zasady współpracy z platformą .NET.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

Ucząc się z nami podstaw C#:

  • Poznasz najważniejsze zasady rządzące składnią języka
  • Opanujesz wiedzę o typach i klasach
  • Dowiesz się, jak działają techniki konwersji wartości
  • Zrozumiesz, czym są kolekcje, a czym typ ogólny

Co więcej…

  • W trakcie szkolenia zapoznasz się z możliwościami frameworka .NET Core i nauczysz się zaprzęgać go do pracy na swoją rzecz

C# dla laików. Kurs video. Wejdź w świat programowania! nie wymaga od uczącego się żadnej wiedzy, wystarczy umiejętność obsługi komputera. Będzie właściwy dla osób absolutnie początkujących, takich, które dotąd nie napisały nawet linijki kodu, ale bardzo chcą się tego nauczyć i sprawdzić, czy programowanie to coś, w czym mogą się poczuć dobrze. Ukończywszy szkolenie, będą w stanie samodzielnie napisać prostą aplikację i zmodyfikować dany program tak, by lepiej odpowiadał ich potrzebom.

Dlaczego właśnie C#?

Przygodę z programowaniem trzeba od czegoś zacząć. Od jakiegoś konkretnego języka. C# jako język „na start” pojawia się w kursie nieprzypadkowo. To dobry początek nie tylko dlatego, że C# jest stosunkowo prosty do opanowania. Jest to równocześnie język uniwersalny, a co za tym idzie – często używany przez profesjonalnych programistów. Jego znajomości wymaga się zarówno w większych, jak i w mniejszych firmach programistycznych. Korzystają z niego twórcy niewielkich aplikacji internetowych i kreatorzy wielkich systemów, przetwarzających gigabajty danych. A ponieważ Microsoft nieustannie wspiera C# i stale go rozwija, nic w tym dziwnego, że koderzy na całym świecie chętnie piszą w nim zarówno gry typu Pokémon GO czy Angry Birds, jak i systemy bankowe, a także oprogramowanie dla dronów i botów.

Przegląd