Reklama
Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video
  • Kołobrzeg
Popularne
760 za osobę(Stała)

Bezpieczeństwo sieci Cisco. Przygotowanie do egzaminu CCNA Security 210-260. Kurs video powstał z myślą o administratorach rozpoczynających przygodę z bezpieczeństwem w sieciach komputerowych. Zapewnia on praktyczną wiedzę o bezpieczeństwie sieci i przygotowuje do zdobycia certyfikatu Cisco 210-260 IINS. Jeśli chcesz wejść w świat technologii Cisco Security i nauczyć się blokować ataki hakerów, a także bez stresu podejść do egzaminu Cisco 210-260 IINS, podczas tego szkolenia zyskasz solidne podstawy praktyczne oraz teoretyczne.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

W ramach 150 lekcji zdobędziesz teoretyczną wiedzę o polityce bezpieczeństwa, nauczysz się zarządzać ryzykiem i je analizować. Dowiesz się, jak obsługiwać program GNS3 w zakresie Cisco Security i zabezpieczać linię routera. A także — jak tworzyć konta użytkowników w lokalnej bazie danych, logować zdarzenia sieciowe na urządzeniach i podłączać router do rzeczywistej sieci. Poznasz zasady obsługi systemu Kali Linux oraz działania tablicy MAC — wraz z opisem, jak wygląda atak na tę tablicę. Kurs obejmuje również zagadnienia związane z działaniem sieci VLAN, atakami na te sieci i ich zabezpieczaniem. Pozwoli Ci zrozumieć, do czego służą różne protokoły, z której strony haker może je zaatakować i jak się przed tym zabezpieczyć. A potem skonfigurujesz sieć w taki sposób, by atak na nią był maksymalnie utrudniony. Co więcej, samodzielnie zaimplementujesz wiele rozwiązań ochronnych, osobiście przeprowadzisz ataki na najróżniejsze elementy sieci i skonfigurujesz wiele parametrów na różnych urządzeniach.

Ten kurs dotyczący Cisco — na poziomie podstawowym — da Ci wiedzę o podstawach bezpieczeństwa sieci, w szczególności sieci komputerowych opartych na urządzeniach firmy Cisco. Jest to wiedza fundamentalna, od której każdy użytkownik musi rozpocząć naukę. Tematyki, którą obejmuje ten kurs video, nie da się pominąć — jest ona bazowa dla wszystkich pozostałych certyfikatów Cisco Security. Zatem do dzieła!

Przegląd