Reklama
aspnet
  • Turek
Popularne
79 (Stała)

Obierz kurs na… ASP.NET MVC
ASP.NET MVC to technologia, która pozwala na szybkie tworzenie eleganckich, prostych w utrzymaniu, lecz wyrafinowanych w działaniu średnich i dużych aplikacji webowych. Współpraca z najważniejszymi standardami internetowymi, takimi jak HTML5, CSS, jQuery i chmura Windows Azure, daje możliwość projektowania aplikacji dla urządzeń mobilnych i uproszczenia budowy modelu domenowego, a to tylko próbka tego, co zapewnia ten znakomity framework.

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w programowaniu lub po prostu nadal szukasz właściwej dla siebie technologii, mamy dla Ciebie propozycję: zapoznaj się z platformą aplikacyjną ASP.NET MVC. Tym bardziej że teraz masz szansę poznać ją dzięki szkoleniu ASP.NET MVC. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie aplikacji internetowych.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Dowiesz się, jak zainstalować środowisko Visual Studio 2013.
  • Poznasz wzorzec architektoniczny Model-View-Controller.
  • Stworzysz nowy projekt ASP.NET MVC oraz zmodyfikujesz go wizualnie według swoich potrzeb.
  • Opanujesz mechanizmy działające w ramach platformy ASP.NET MVC.
  • Nauczysz się rozszerzać funkcjonalność danej aplikacji.
  • Poznasz tajniki pracy z danymi przechowywanymi w bazie danych.

Co więcej…

Na podstawie przykładu zastosowanego w kursie nauczysz się wykorzystywać dostępne mechanizmy do tego, by samodzielnie projektować kolejne, coraz bardziej skomplikowane aplikacje.

Po ukończeniu naszego kursu będziesz posiadać podstawową wiedzę na temat technologii. Podstawową, jednak już wystarczającą do uczestniczenia w każdym projekcie z użyciem ASP.NET MVC. Co więcej, poza pracą z narzędziami charakterystycznymi tylko dla tej platformy poćwiczysz programowanie w języku C#, opanujesz lub przypomnisz sobie podstawy HTML5 i CSS3, a także działania na bazach danych MS SQL Server oraz ORM Entity Framework.

Poczuj wsparcie giganta…
ASP.NET MVC to świetna platforma, która ma bardzo szerokie możliwości: pozwala budować zarówno proste strony webowe, jak i zaawansowane systemy informatyczne. Co ważne — poprawnie przygotowane, będą działać w dowolnej przeglądarce internetowej użytkownika. Technologia ASP.NET została stworzona w 2007 roku przez firmę Microsoft. Od tego momentu była wielokrotnie udoskonalana i stale rozwija się przy sporym współudziale społeczności.
ASP.NET MVC domyślnie pracuje z wykorzystaniem środowiska programistycznego Visual Studio 2013 Express for Web. Językiem programowania jest C#. Interfejs użytkownika korzysta z HTML5 oraz CSS3. Dzięki temu można prosto zarządzać wyglądem aplikacji tworzonych w ASP.NET MVC. Stworzony na potrzeby platformy wzorzec architektoniczny MVC (czyli Model-View-Controller) pozwala na separację różnych warstw aplikacji na etapie jej tworzenia.

ASP.NET MVC. Kurs video. Poziom pierwszy. Programowanie aplikacji internetowych został przygotowany dla osób, które chcą opanować podstawy pracy z platformą ASP.NET MVC. Autor wprowadzi Cię zatem w tajniki technologii. Zaczniesz od instalacji środowiska Visual Studio 2013 i tworzenia projektu. Potem przejdziesz do podstaw wzorca MVC oraz zagadnień związanych z kontrolerami. Następnie nauczysz się generowania widoków z silnikiem Razor. Na koniec powrócisz do MVC, by na przykładzie tworzonego podczas kursu sklepu internetowego poznać bardziej zaawansowane mechanizmy, takie jak kategorie produktów, ViewModel produktu, użytkownicy, ich role i prawa, kupno przedmiotów czy też kwestie związane z wyszukiwaniem.

Tylko dla wtajemniczonych
Kurs został opracowany tak, byś po jego ukończeniu był w stanie w łatwy sposób tworzyć dowolne aplikacje internetowe. Opanowanie narzędzi i zasad programowania z użyciem tej platformy może wydać się dosyć skomplikowane, jednak warto podjąć wysiłek dla nieograniczonych właściwie możliwości, jakie obiecuje ASP.NET. Zwłaszcza że nie namawiamy Cię do rzucania się od razu na głęboką wodę — zaczniesz od naprawdę prostych aplikacji, by sukcesywnie przechodzić do coraz bardziej skomplikowanych. Wreszcie okaże się, że limitem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Poznaj naszego eksperta
Marek Stabla — studiuje na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Czas spędzany na uczelni urozmaica sobie, działając jako Student Partner Microsoftu oraz lider koła naukowego Grupa.NET na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki, skupionego na poszerzaniu wiedzy dotyczącej nowych technologii Microsoftu. Był głównym organizatorem konferencji IT Academic Day 2014 na Politechnice Śląskiej. Jak wielu pasjonatów programowania, teoretyczną wiedzę zdobytą na studiach testuje w praktyce, pracując jako software developer przy wielu projektach programistycznych. I choć kocha C#, na co dzień ma do czynienia z bardzo różnymi technologiami. Lubi motoryzację. Wolny czas spędza na desce, korcie do squasha lub… w butach do biegania. Czasem po prostu uruchamia komputer i gra. Jednak na tę ostatnią rozrywkę przeważnie nie starcza mu doby, dlatego chciałby nauczyć się żyć bez spania…

„Większość programistów programuje nie dlatego, że spodziewają się zapłaty lub uwielbienia tłumów, ale dlatego, że programowanie jest dla nich zabawą”

— Linus Torvalds

Przegląd