Reklama
ASP.NET Core MVC. Kurs video. Poziom drugi. Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych
  • Starogard Gdański
Popularne
69 za osobę(Stała)

Jeśli zależy Ci na pisaniu dobrych, rozbudowanych aplikacji, elastycznych, bezbłędnych i łatwo poddających się modyfikacjom, musisz koniecznie wypróbować ASP.NET Core. Skoro interesuje Cię drugi poziom szkolenia, na pewno wiesz już, że ten framework pozwala tworzyć aplikacje, w których warstwa logiki jest oddzielona od warstwy prezentacji, a poszczególne moduły można układać według własnej koncepcji. Co więcej, ASP.NET Core jest uniwersalny — oferuje wsparcie dla wielu platform.

W dobrym opanowaniu tajników tego frameworka pomoże Ci ASP.NET Core MVC. Kurs video. Poziom drugi. Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych.

Co Cię czeka podczas szkolenia?

Nasz kurs pozwoli Ci wydatnie poprawić jakość Twoich aplikacji. Poznasz szablony projektów aplikacji ASP.NET Core i nauczysz się tworzyć te aplikacje w środowiskach Visual Studio 2017 oraz Visual Studio for Mac. Zorientujesz się, jak dobierać właściwe szablony, jak korzystać ze współdzielenia kodu za pomocą .NET Standard Class Library i jak tworzyć mikroserwisy z użyciem technologii Web API.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział, jak wykonać testy jednostkowe dla zapewnienia wysokiej jakości tworzonego kodu źródłowego. Odkryjesz, jak nadawać właściwą strukturę Twoim aplikacjom, testować ich najróżniejsze elementy oraz przygotowywać aplikację kliencką. Dowiesz się, na czym polega architektura Single Page Application, i zaczniesz tworzyć aplikacje ASP.NET Core w tej architekturze.

Kurs zakończysz na poziomie zaawansowanym, jako samodzielny twórca doskonałych aplikacji, tworzonych z wykorzystaniem najnowszych technik i standardów. Zatem do dzieła!

Przegląd