Reklama
AngularJS. Kurs video. Czysty kod
  • Łódź
Popularne
119 za osobę(Stała)

AngularJS już jakiś czas temu zdobył palmę pierwszeństwa wśród frameworków języka JavaScript. Na pewno przyczyniło się do tego solidne wsparcie Google’a, który dziś firmuje ten projekt, ale kluczowe okazały się fantastyczne możliwości samego frameworka. AngularJS ułatwia bowiem pisanie jasnych, czytelnych, precyzyjnych i dynamicznych aplikacji internetowych działających po stronie klienta.
Pomaga podzielić aplikację według wzorca MVC i stworzyć produkt łatwy w obsłudze, rozwijaniu i modyfikacji.
Jeśli myślisz o karierze profesjonalnego programisty, umiejętność wykorzystania tej biblioteki może być dla Ciebie kluczowa!

Co Cię czeka podczas szkolenia?

AngularJS. Czysty kod. Kurs video jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli wiesz już co nieco o samej bibliotece. Nie musisz być specjalistą, ale musisz znać podstawy i zasady działania frameworka. Na początek zainstalujesz i skonfigurujesz różne, mniej lub bardziej zaawansowane narzędzia AngularJS, takie jak NodeJS, BowerJS, GruntJS RequireJS i GraspJS, a potem opanujesz przydatne w pracy z nimi techniki. Następnie przejdziesz do praktycznych informacji związanych ze stosowaniem w Twoich aplikacjach konkretnych wzorców projektowych, takich jak fabryka, strategia, fasada i dekorator. W kolejnym module nieco głębiej wejdziesz w świat kontrolerów AngularJS: zobaczysz, jak prawidłowo je definiować, wykorzystywać i optymalizować. Moduł szósty poświęcono zagadnieniom związanym z serwisami AngularJS — sprawdzisz tu, do czego warto wykorzystać poszczególne serwisy, jak je definiować, modyfikować i ulepszać. Nauczysz się także pisać czysty kod w serwisach. Na końcu zorientujesz się, jak powinna wyglądać poprawna struktura katalogów i podział plików w projekcie.

Zatem do dzieła!

Przegląd