Reklama
Angular 11. Kurs video. Poznaj moc tworzenia aplikacji typu SPA
  • Tarnów
129 za osobę

Obierz kurs na… moc tworzenia aplikacji w Angularze

Angular to potężne narzędzie służące do budowania różnego rodzaju aplikacji internetowych. Jako technologia frontendowa szczególne wsparcie oferuje osobom przygotowującym interfejsy użytkownika. Tym bardziej że poszczególne komponenty tej platformy naprawdę ułatwiają pracę – na przykład biblioteka Angular Material czyni tworzenie elementów interfejsu zadaniem niesamowicie prostym i intuicyjnym. Jak przystało na prawdziwą technologię webową, Angular pomaga w realizacji takich zadań jak nawigacja w aplikacji i współdziałanie z pamięcią cache.

Nauka w trakcie tego kursu opiera się na praktyce – budowie aplikacji, której tematykę stanowi cykl filmów Gwiezdne wojny. Jest ona swego rodzaju kompendium wiedzy na temat uniwersum GW. W trakcie pracy będzie się komunikować z zewnętrznym API w celu pobrania danych na temat filmów, bohaterów sagi itp. Dane te następnie zostaną przetworzone w aplikacji. Przy okazji przyjrzymy się elementom biblioteki Angular Material, a także sposobom ich zastosowania. Poznamy metody tworzenia nawigacji wewnątrz aplikacji, pomysły na użycie pamięci cache i zasady komunikacji z zewnętrznym API. Drogą refaktoryzacji będziemy dążyć do czystego kodu.

Czy jesteś gotów wejść w nadświetlną i przenieść się do odległej galaktyki?

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

Kurs pozwoli Ci:

  • Przygotować swoje środowisko pracy w Angularze.
  • Stworzyć komponenty interfejsu użytkownika z wykorzystaniem biblioteki Angular Material.
  • Opanować rozwiązania dotyczące nawigacji po aplikacji (routing) i pamięci cache przeglądarki.
  • Skomunikować aplikację z zewnętrznym API w celu pobrania danych.

Co więcej…

  • Ukończywszy szkolenie, będziesz w stanie samodzielnie zainstalować gotową aplikację na serwerze.

Angular 11. Kurs video. Poznaj moc tworzenia aplikacji typu SPA zakończysz na poziomie podstawowym, bogatszy o wiedzę dotyczącą konkretnych zagadnień. Przed zakupem kursu opanuj podstawy tworzenia aplikacji w Angularze (komponenty, serwisy, praca z danymi), a także podstawy HTML5, CSS3 i JavaScriptu.

Uwaga! Aplikacja powstająca podczas kursu może być tworzona również w starszych wersjach Angulara (nie trzeba mieć Angulara 11).

By tworzyć fantastyczne aplikacje…

Zagadnienia dotyczące routingu i pamięci cache w aplikacjach opartych na Angularze bardzo często sprawiają problem w projektach komercyjnych, w ramach których pracuje się na co dzień. Poznanie zasad działania tych mechanizmów znacznie ułatwia pracę z nimi, zwiększa tym samym pewność siebie podczas mierzenia się z tego typu problemami na przykład podczas naprawiania błędu. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie kursu mogą posłużyć Ci do samodzielnego tworzenia aplikacji podobnych do „gwiezdnowojennej”. Rozwiązania, które prezentujemy w ramach szkolenia, należą do podstawowego zakresu wiedzy i umiejętności, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pójść dalej, już samodzielnie, zagłębić się w interesujące Cię tematy i poznać bardziej zaawansowane zastosowania tych rozwiązań.

Jeszcze słowo o czystym kodzie: idea czystego kodu zawsze powinna przyświecać programistom w pracy nad aplikacją. Stosowanie związanych z nim zasad powinno im wejść w nawyk. Zapoznanie się z nimi dzięki temu kursowi może być punktem wyjścia do dalszej pracy.

Przegląd