Reklama
vangi2
 • Płock
129 za osobę

Obierz kurs na… angielski w pracy

Angielski w pracy? – być może się obruszysz. Wszak działasz w branży IT, znajomość języka angielskiego to dla Ciebie sprawa oczywista. Na co dzień musisz czytać dokumentację projektów, rozumieć anglojęzyczne komunikaty i instrukcje, a w wolnym czasie może nawet grasz w gry w tym języku. Przecież Ty znasz angielski! Oczywiście. Przyznaj jednak – czym innym jest bierna znajomość języka, czytanie tekstów czy słuchanie, a czym innym próba czynnego porozumienia się z drugim człowiekiem, próba aktywnego przekazania mu własnych myśli. Cóż, w takim momencie bardzo często cała wiedza, cała znajomość słówek i zasad gramatycznych, jakoś magicznie wyparowuje i zostajemy z niczym… Spokojnie, ten bestsellerowy kurs w swojej kolejnej, poszerzonej odsłonie powstał właśnie po to, by to Ci się już nigdy nie przytrafiło.

Celem proponowanego przez nas szkolenia, Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Swobodnie dogadaj się w pracy, jest tak przygotować jego uczestników do pracy w języku angielskim, aby mogli swobodnie konwersować w tym języku i by nigdy nie zabrakło im słów, idiomów, celnych sformułowań i zdań poprawnych zarówno stylistycznie, jak i gramatycznie. W nowej odsłonie kursu, zgodnie z najnowszymi wytycznymi w nauczaniu języków obcych, stawiamy przede wszystkim na praktykę. Nie tylko wysłuchasz przykładów, ale też każdorazowo powtórzysz je za lektorem, wykonasz odpowiednie ćwiczenia i utrwalisz znajomość słownictwa dzięki fiszkom, liście słówek i dodatkowym zadaniom. Kurs zawiera także moduł gramatyczny oparty na praktycznych przykładach, które można natychmiast wykorzystać w codziennym życiu. Czeka Cię przeszło 6,5 godziny kursu video w podziale na 58 lekcji, ponad 1300 słówek w formie interaktywnych fiszek i ponad 200 stron dodatkowych ćwiczeń do samodzielnego wydruku lub uzupełniania na komputerze.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

Ucząc się angielskiego z naszym kursem:

 • Przyswoisz najważniejsze, najbardziej potrzebne w rozmowach słownictwo
 • Stworzysz własne przykłady, które pomogą Ci używać słówek i struktur w taki sposób, w jaki odbywa się to w codziennej pracy
 • Poznasz wyrażenia i zdania gotowe do natychmiastowego wykorzystania
 • Dowiesz się, jakie pułapki czyhają na Ciebie w związku ze stosowaniem i z wymową wyrażeń
 • Zdobędziesz umiejętności pozwalające na samodzielne poszerzanie słownictwa
 • Utrwalisz wiedzę nabytą podczas szkolenia dzięki krótkim fiszkom, ćwiczeniom i quizom
 • Sprawdzisz, który aspekt języka angielskiego sprawia Ci największy problem
 • Porównasz swoją wymowę z wymową lektora
 • Odświeżysz znajomość gramatyki

Co więcej…

 • W trakcie szkolenia będziesz się uczyć zgodnie z zaleceniami metodycznymi, aby jak najpełniej wykorzystać czas poświęcony na poszerzanie wiedzy

Angielski dla specjalistów IT. Kurs video. Swobodnie dogadaj się w pracy przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych w znajomości języka. Osobom na niższym poziomie pomoże znacząco poprawić umiejętności, a tym startującym z wyższego pułapu pozwoli rozwinąć kompetencje.

Angielski, angielski i jeszcze więcej angielskiego

Raz jeszcze możesz zapytać o celowość zagłębiania się w meandry lingua franca współczesnego świata, skoro Ty już przecież znasz angielski. Czytasz, piszesz, rozumiesz, co do Ciebie mówią, w razie potrzeby jesteś w stanie wymienić nawet kilka luźnych zdań podczas niezobowiązującej konwersacji, zamówić obiad u anglojęzycznego kelnera i poruszać się zagraniczną komunikacją zbiorową… To świetnie, masz bazę, by podjąć dalszą naukę! Myślisz przecież o awansie, prawda? O lepszych zarobkach, wyższym stanowisku? Tak się składa, że na pewnym poziomie zawodowego profesjonalizmu tym, co czyni różnicę, są nierzadko umiejętności miękkie. W tym zdolności językowe i praktyka komunikacyjna. W IT rozmowy z klientami, podwykonawcami i teamami roboczymi często odbywają się w środowisku międzynarodowym i w związku z tym prowadzi się je w języku angielskim. Dlatego nie trać czasu, zakasuj rękawy, przygotuj aparat mowy i zaczynamy – kurs angielskiego specjalnie dla specjalistów z branży IT!

Przegląd