Reklama
Adobe Photoshop Lightroom 6. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania
  • Leszno
Popularne
39 za osobę(Stała)

Lightroom udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do wydobycia najlepszych elementów fotografii. Umożliwia podkreślanie kolorów, ożywianie przytłumionych ujęć, usuwanie obiektów rozpraszających uwagę oraz prostowanie przekrzywionych kadrów. Wersja szósta oferuje dodatkowo składanie zdjęć HDR oraz panoram bez konieczności przechodzenia do Photoshopa, ma też wbudowaną funkcję rozpoznawania twarzy.

Co Cię czeka podczas szkolenia?
Podczas trzydziestu lekcji, na które podzielony został niniejszy kurs video, dowiesz się między innymi, jakie są możliwości programu Adobe Photoshop Lightroom w wersji 6, jak nazywają się i do czego służą poszczególne jego funkcje oraz w jaki sposób efektywnie eksploatować narzędzia służące obróbce zdjęć.

Co więcej, poznasz siłę cyfrowej obróbki zdjęć i nauczysz się ją maksymalnie wykorzystywać, by uzyskać pożądane rezultaty.
Adobe Photoshop Lightroom 6. Kurs video. Sztuczki i gotowe rozwiązania pozwala opanować tajniki programu na poziomie średnio zaawansowanym. Szkolenie porusza najważniejsze zagadnienia związane z programem Lightroom, od importu zdjęć, przez wykorzystanie modułów takich jak Develop czy Slideshow, aż po fotografie HDR i zdjęcia panoramiczne.

Zatem do dzieła!

Przegląd